PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31577}
6,0 1 969
ocen
6,0 10 1 1969
Zły wpływ księżyca
powrót do forum filmu Zły wpływ księżyca

w porównaniu do innych gdzie wyglądają jak małpy np.Wolfman i wkurzyła mnie scena w ,którym jakiś żałosny piesek wilkołaka zabił przecież to żałosne powinien ten cholerny kundel zostać rozszarpany gorzej niż kundle w chińskiej rzeźni ,a wilkołak dobić całą rodzinę i to by był happy end a nie...

ocenił(a) film na 6
wilk_dexter

No, wygląda super, też tak sądzę :) Świetnego go zrobili :) W żadnym filmie taki nie był z tych które oglądałem, no może niezły też był w Skowycie 5, ale taki przyciemniony w półcieniu, to nie było za bardzo widać. Najgorszy obraz wilkołaka według mnie to ten z Jackiem Nicholsonem "Wilkołak" - kompletny niewypał.
Widzisz, ten pies zagryzł go, jak był człowiekiem, więc i tak miał małe szanse. Ale nawet w pierwszym starciu jak wilk pacnął tego pieska łapą i tamten odleciał, to już ten pies powinien mieć problemy z podniesieniem czy coś innego, natomiast on wstaje i gryzie dalej... film :) W filmie można wszystko.

maciek20 1989

Warto też zauważyć, że sam wilkołak, już jako człowiek najwyraźniej chciał zostać zagryziony. Bo co innego miały znaczyć słowa do psa "zrób to"?

A sam film całkiem niezły. Choć to bardziej komedia, niż horror. ;) Nieźle się uśmiałam, zwłaszcza w końcowych scenach. A ten owczarek niemiecki bardzo fajny i dobrze się że w ten sposób film się skończył. Choć opcja dobicia całej rodziny przez tego wilkołaka też mogłaby ciekawie wyglądać.

ocenił(a) film na 4
wilk_dexter

Świetnie zrobiony?? Efekty specjalne rodem z reklamy Persila z lat 90tych :)

ocenił(a) film na 9
harry_rabbit

Sam film też z lat 90-tych jest.

ocenił(a) film na 6
wilk_dexter

najfajniejsza przemiana była w filmie amerykański wilkołak w Londynie tam dopiero fajnie pokazali przemianę w wilkołaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones