PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33111}

Z życia VIP'ów

The V.I.P.s
6,7 693
oceny
6,7 10 1 693
Z życia VIP'ów
powrót do forum filmu Z życia VIP'ów

Dłużyzny i ogólna nuda. Aż dziw że film z taką obsadą może być tak nieudany. Nawet sceny z Burtonem i Taylor nudzą - oczywiście nie z racji świetnego jak zawsze aktorstwa lecz fatalnego scenariusza. Absolutnie nie polecam, chyba że w charakterze ciekawostki dla wielbicieli tej pary.

ocenił(a) film na 8
Minerva

Oglądałam ten film dla E.T.
Niestety nie doczekałam końca. Był tak nudny, że zasnełam.

Minerva

Nie był wcale taki nudny. Wystarczyło uważnie oglądac

ocenił(a) film na 9
ktos_6

W ogóle nie był nudny, ale kapitalny - ale tak: trzeba było uważnie oglądać.

ocenił(a) film na 7
Minerva

rzeczywiscie film moze sie wydawac nudny sama tez jak widzialam kawalek za pierwszym razem to jedynie sceny z ksiezna wydaly mi sie zabawne a reszta nudna wiec nie ogladalam dalej za drugim razem trafilam na niego przypadkiem a mialam wtedy raczej nieudany dzien i musze powiedziec ze wtedy mi sie podovbal

a z mtego moral taki ( :P ) ze trzeba film ogladac pod specyficznym kontem czyli moim zdaniem zachowan i charakterow ludzkich a wtedy jest on ciekawy - moim zdaniem bardzo dobry film choc nie dla kazdego

ocenił(a) film na 4
Minerva

Zwykle się nie pastwię, ale tym razem nie potrafię się powstrzymać - ten film to dzieło równie głębokie jak rzeczka-smrodka przepływająca przez pobliski park. Jednowymiarowe, bezpłciowe postaci, gra aktorska rzewna, rodem z amerykańskiego odmóżdżacza, nic więc dziwnego, że Margaret dostała Oscara za to cameo, które szumnie "rolą" nazwano, a w którym nie ukazała nawet promila ze swoich możliwości. I ta tandetna, przeładowana sentymentalizmem ścieżka dźwiękowa! Jednym słowem - ble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones