PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5742}

Z piekła rodem

From Hell
7,3 64 919
ocen
7,3 10 1 64919
5,3 11
ocen krytyków
Z piekła rodem
powrót do forum filmu Z piekła rodem

Hopkinsa w roli Kuby :)

ocenił(a) film na 6
Wol4nd

co za dużo to nie zdrowo

Wol4nd

za dużo się "Milczenia owiec" naoglądałeś :) ale chyba masz rację...Hopkins byłby lepszy ;)

ocenił(a) film na 9
martinos1985

Milczenie owiec widziałem tylko 1 raz :)

Wol4nd

to na co jeszcze czekasz...oglądaj drugi ;) Hopkins ma tam rzeczywiście świetną rolę :D

Wol4nd

ale gdyby Hopkins grał Kubę, łatwo byłoby się domyślić od początku, że to ON jest rozpruwaczem.. ;) Niemniej byłoby interesująco.

ocenił(a) film na 8
Wol4nd

Bzdura, Ian jest tu doskonały (ta zaciętość na twarzy <3 ;) )
Hopkinsa po ten wypowiedzi mi szkoda. Facet nadaje się tylko na psychopatów albo surowych tatków z okresu wiktoriańskiej Anglii ;)

ocenił(a) film na 9
Velouria

A bez niego ciezko Ci bylo sie domyslic?
Od poczatku bylo wiadome kto za wszystkim stoi...
A co do Hopkinsa, no coz nikt go nie przebike ale uwazam, ze Hol jak najbardziej sprostal zadaniu.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Wol4nd

Jak pokazywali Kubę Rozpruwacza to do końca filmu twarzy nie widać było, tylko pod koniec, więc co to za różnica?
Obaj aktorzy pasują do tej roli i dla mnie obojętnie który go zagrał.

ocenił(a) film na 8
Kaguro

Spoiler
Tak ale Kuba jest lekarzem który pomaga detektywowi, wiec było by widać go wcześniej, a po drugie myślę że bali się oni aby widź przez skojarzenie z milczeniem od razu uznał go za mordercę, oraz. samego porównywania filmów.

ocenił(a) film na 6
Wol4nd

no i chyba masz rację kolego,jeśli Hopkins by zagrał to na pewno był by wisienką na torcie dla tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones