PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5742}

Z piekła rodem

From Hell
7,3 64 919
ocen
7,3 10 1 64919
5,3 11
ocen krytyków
Z piekła rodem
powrót do forum filmu Z piekła rodem

po co Williamowi czy temu dziadkowi który zabijał dali brązowe soczewki..?
Od momentu kiedy Depp przychodzi do niego wyłożyć kawę na ławę co wie.. to tamtemu z szaro-niebieskich oczy zmieniły się na brąz.. bez sensu..
ani nie był jakiś opętany ani nic;p głupi dodatek moim zdaniem

ocenił(a) film na 7
theo0

też mnie to zastanowiło. bez sensu

theo0

Dokładnie to same pytanie mnie dręczy, tylko jak dla mnie to te jego oczy są wręcz czarne, w pewnym momencie nawet białka ma czarne. Dziwne, ale to tylko film. Nie mniej, przerażająco wygląda.

Bates1992

I durnie

użytkownik usunięty
cwaj

Co prawda oglądałem film po rosyjsku, ale była tam taka kwestia w której doktor zamienia się w kubę rozpruwacza i mówi, że to w nim jest tajemna siła, która pozwala mu na dużo więcej niż innym ludziom. Jego głos robi się głębszy i bardziej mroczny a na koniec przed zakonem iluminati mówi, że zgłębiłem więcej tajnej i mrocznej mocy wielkiego architekta niż wy wszyscy tu zebrani. Także widocznie jest rozdwojenie jaźni albo (w zamiarze reżysera) pokazanie piekielnych mocy iluminatów. Prawda, że durne i strasznie popsuło film, ale niestety tak to wygląda.

No tak, ja rozumiem co to miało oznaczać, bo to było zbyt grubymi nićmi szyte xD

ocenił(a) film na 7
theo0

To miało imitować rozszerzone maksymalnie źrenice, aby podkreślić zmianę jaka w nim zachodzi podczas dokonywania mordów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones