PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339460}

Z podniesionym czołem 2: Odwet

Walking Tall: The Payback
5,6 1 162
oceny
5,6 10 1 1162
Z podniesionym czołem 2: Odwet
powrót do forum filmu Z podniesionym czołem 2: Odwet

Twórcy tego filmu niepotrzebnie "podpięli się" pod "Z podniesionym czołem" z 2004 roku, bo mógł wyjść z tego naprawdę dobry akcyjniak, a tak wszyscy porównują ją z pierwszą częścią i po filmie każdy jedzie. Ja oceniam ten film jako jeden z lepszych w dorobku Kevina Sorbo, który po zakończeniu serialu "Herkules" zaczął grać w samych B klasowych gniotach.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

Kevin Sorbo zagrał jednego ze swoich amerykańskich wyluzowanych chłopaków, i to wychodzi mu całkiem nieźle, nie wiem, czy nie lepiej od teoretycznie bardziej ambitnych psychoterapeutów i policjantów. Ale potwierdzam, że film ma niewiele wspólnego z jedynką. Zupełnie inne tempo akcji i konstrukcja. Dwa różne filmy.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Co do gniotów u Kevina, to postawiłam sobie za punkt honoru przetrwać seanse, ale tworzy mi się swoista lista filmów jednokrotnego użytku. Pełny przegląd chałtur w kinie amerykańskim. Szkoda chłopa, bo Herkulesa dobrze grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones