PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395670}

Z zaświatów

Ghost Image
5,0 78
ocen
5,0 10 1 78
Z zaświatów
powrót do forum filmu Z zaświatów

Z ZAŚWIATÓW to tani film przeznaczony na rynek DTV. Jak na niskobudżetowe standardy jest on solidnie nakęcony, choć mowy o jakieś rewewlacji być nie może.

Dzieło Jacka Snydera to dość oklepany thriller z elementami nadprzyrodzonymi, który z całą pewnością będzie miał powodzenie w wieczornych pasmach telewizyjnych zarezerwowanych dla produkcji przeznaczonych na mały ekran (tylko czemu tego typu kino nadaja CANAL+ ?!).

Film ten może być jako takim zabijaczem czasu na wyjątkowo nudny wieczór. Tylke, że obraz ten nie sprawdza sie za bardzo ani jako thriller, ani też jako film grozy z duchem w tle.

Fabuła jest dość standardowa i mimo , że scenarzyści tej produkcji dość sprytnie mylą tropy to znając sechmaty tego typu obrazów dość łatwo możemy wykoncypować tożsamość mordercy. Wówczas seans robi się już mniej emecjonujący. O większych błedach fabularnych - co się chwali- przy konstruowaniu tropów mających mnożyć u widza domysły nie popełniono poważniejszych błędów. Mimo to Z ZAŚWIATÓW to rozrywka o małej dawnce suspensu.

Przeszkadza tu dość przeciętne (Elizabeth Rhom) lub drewniane aktorstwo (Matthew Del Negro). W filmie Jacka Snydera gra jeszcze sama Roma Maffia i hcoć jej rola pani detektyw nie jest zła to też nie można ją zaliczyć do specjalnie intrygujących w bogatej filmografii znanej aktorki.

Co gorsza film wypada wręcz fatalnie jeśli idzie o warstwe spirytualną czyli związano z filmem grozy. Wszelkie sceny z udziałem ziawisk nadprzyrodoznych są tu albo nieudolnie zaaranżowane albo nazbyt kiczowate by można było je przyjąć bez mrugnięcia okiem.

Z ZAŚWIATÓW to propozycja przeznaczona głównie dla wielbicieli kina kryminalnego z domieszką zjawisk niesamowitych. choć przypuszczam, że i oni nie będą specjalnie zachwyceni.

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się, fabuła przewidywalna ,ja od momentu kiedy główna bohaterka dowiedziała sie o wypadku swojego narzeczonego domyśliłem się kto mógł go sprokurować.Słabiutki niestety ten film i wieje nudą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones