PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395641}

Załoga G

G-Force
6,1 25 445
ocen
6,1 10 1 25445
Załoga G
powrót do forum filmu Załoga G

nikt tego nie wie. może Wy wiecie? czym różnią się chomiki od świnek morskich nie wiem obaj mają uszy, nos też mają nogi. o co chodzi.pl???!!!!!!

ocenił(a) film na 5
Dodger_Rita

Świnia morska pochodzi z Ameryki Południowej, a chomiki z Europy i Azji, to raz.
Dwa - nie są nawet spokrewnione
Trzy - jak zauważyłeś pewnie sam, świnki są zdecydowanie większe od chomików
I jeszcze jedno: my też mamy uszy, nos i nogi... i co? Też jesteśmy podobni do chomików lub świń morskich?

schagi

świnki umieją pływać i są tajnymi agentami :) no dobra żart. podobno świnki są bardziej przytulaśne, chomiki bardziej samodzielne, ale nie wiem miałam tylko świnkę. i mimo że mi może nie wypada, obejrzałam ten film i chociaż arcydziełem nie jest to nawet mi się podobał :)

ocenił(a) film na 5
Dodger_Rita

Posiadam trzy świnki morskie od dłuższego czasu, ale nawet gdybym ich nie miała, potrafiłabym podać różnice. Świnki są towarzyskie, żyją w stadzie, wydają piski i gruchają (podobnie jak gołębie). Poza tym żyją dość długo, bo nawet do 8 lat. A chomiczki - 2-3 lat. Świnki nie mają w ogóle ogonka, a ich ulubionym miejscem jest drewniany domek, lub norka. Aha, nie lubią ćwiczeń w tym kołowrotku, dlatego są takie opasłe :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones