PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 035
ocen
7,2 10 1 178035
4,4 12
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli

7.3 ???

ocenił(a) film na 1

Zastanawiam się kto daje takie wysokie oceny takiemu gniotowi? Mam wrażenie, że średnia wieku widzów tego "dzieła" to 9 lat! I jak tu - przy wyborze filmu na wieczór - sugerować się notą z filmwebu... MASAKRA!

ocenił(a) film na 6
michu35

aha.

ocenił(a) film na 7
michu35

powiedział typ który dał testosteronowi 8/10- buahahahaaaa

ocenił(a) film na 1
himenex

no faktycznie jest co porównywać... buahahahaaaa

ocenił(a) film na 7
michu35

2 Fast 2 Furious z taką samą oceną co kac wawa to sorry chyba troszke sie mylisz

himenex

Nie no trzymajcie mnie, bo zaraz padnę ze śmiechu.

ocenił(a) film na 7
himenex

mialem na myśli michu 35 ;p

ocenił(a) film na 1
himenex

himenex: twój komentarz "chyba zesrasz" tylko potwierdza to o czym pisałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
michu35

Taką wysoką średnią dają ludzie którzy uwielbiają fury,muzyke,akcje,wyścigi i dziewczyny czyli ja.

ocenił(a) film na 10
Spiderman_filmaniak

Ja też do tych osób należę. Była to pierwsza część z tej serii którą obejrzałem i zostałem wchłonięty w świat tuningu ,szybkich bryk i świetnych lasek i interesuje się tym wszystkim do dziś. W dodatku ten film jest genialny, on opływa zajebistością. No i są różne gusta ,to że tobie panie michu się nie podoba to nie znaczy ,że film jest słaby

ocenił(a) film na 4
kakakamil

Wchłonał Cię świat świetnych lasek powiadasz:D Widzisz ja też lubię fajne bryki itp ,ale zdaję sobie sprawę że takie "wlatywanie" autem z podniesionego mostu na metę skończyłoby się minimum kalectwm a już bankowo kasacją bryki ;) Zabrakło realizmu i "dlatemuż" jak dla mnie tylko ujdzie...

ocenił(a) film na 6
guerillerro

Ale to z założenia nie jest realistyczny film. Ani częśc pierwsza ani ta. Tutaj nie chodzi w ogóle o realizm.

ocenił(a) film na 8
guerillerro

Ta część w porównaniu do najnowszych jeszcze jest w miarę realna ;) Teraz już nawet przeskakują samochodami z bloku na blok więc wiesz.
Ogólnie gdyby ta seria miała być realna to skończyła by się na max 2-3 częściach co nie znaczy że popieram to co robią z nią obecnie bo to już wygląda jakby mieli pancerne samochody i ciała ze stali ale cóż.

ocenił(a) film na 6
kakakamil

Zostałeś wchłonięty w świat świetnych lasek :-P Chłopie Ty to masz życie.

Spiderman_filmaniak

"Taką wysoką średnią dają ludzie którzy uwielbiają fury,muzyke,akcje,wyścigi i dziewczyny czyli ja."
Rzeczywiście jest się czym chwalić. Sądzę że 99% facetów lubi samochody, dziewczyny i muzykę, ale jakoś wcale nie 99% facetów daje temu filmowi tak wysoką notę. A dlaczego? Bo dzięki Bogu są wśród nich inteligentni ludzie, a nie tylko tacy co życie im schodzi na zapierdalaniu za gównianą walutą, kupieniu jakiegoś lansiarskiego syfu i wyrwaniu na ten syf jakiejś cizi, którą można przelecieć na tylnym siedzeniu. Przykre.

PS: Zapomniałem, że Ty oglądasz takie filmy, bo tylko oglądanie ci pozostało. Jeszcze bardziej przykre.

michu35

Po prostu dobrze się to ogląda, jak się lubi kino akcji i tyle. Chyba nie liczysz, że to jakieś dzieło filmowe.

użytkownik usunięty
michu35

Nie mogę zgodzić się z bardzo pustą opinią autora tematu. Jest to dobra kontynuacja, jednakże część pierwsza podobała mi się bardziej, lecz nie skopali kontynuacji. Film akcji, szybkie samochody, piękne dziewczyny, dobrze zgrana fabuła. Także moja ocena jest pozytywna dla tego filmu. Nie jest to gniot i na pewno nie jest to strata czasu. Polecam.

ocenił(a) film na 10
michu35

No na pewno nie jest to film dla starych pryków ;)
Jak nie lubisz szybkich bryczek, dobrej muzyki i ładnych laseczek to nie jest film dla ciebie..... Współczuje :)

ocenił(a) film na 7
michu35

aha.

ocenił(a) film na 2
michu35

no co przecież są super bryki z alusami i nitro do tego gorące panienki Arcydzieło :)))

michu35

Ocena filmu jest odzwierciedleniem poziomu intelektualnego i gustu typowego polskiego widza.

ocenił(a) film na 3
michu35

Michu35! Dzięki Twojej opinii masz przyjemność poznać definicję (i siłę) gimbazy, oraz poznać przedstawicieli tego gatunku.

baraja_2

o przepraszam bardzo to, że ktoś lubi i fascynuje się światem wyścigów ulicznych nie znaczy, że jest gimbusem ja sam uwielbiam tego typu filmy gdzie są szybkie sportowe samochody piękne kobiety i dobra muzyka a nie jestem żadnym gimbusem tylko już od kilku lat pracuje

michu35

Pytasz kto tak wysoko ocenił film ?

Odpowiem Ci

To elita polskich dróg tj. młodzi gniewni absolwenci zawodówek będący posiadaczami 15-letnich, czarnych, poniemieckich bmw, przyrdzewiałych Gofów III i stuningowanych u blacharza Opli Calibra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones