PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106386}

Zabójcza blondynka

Elvis Has Left the Building
5,3 2 230
ocen
5,3 10 1 2230
Zabójcza blondynka
powrót do forum filmu Zabójcza blondynka

Totalna klapa...

ocenił(a) film na 3

Bardzo lubie różnego rodzaju fimy, a szczególnie komedie romantyczne ale szczerze powiedziawszy ten film jest nudny...dawno nie nudziłam się tak na jakim kolwiek filmie...Z trudem dobrnęłam do końca, a moja siora w trakcie zasnęła...Może ludziom pokolenia Elvisa on sie podobać lecz pokoleniu młodszemu raczej nie:) Moim zdaniem czczenie Elvisa jako boga jest wręcz głupotą... może i był on królem a jego piosenki podobały sie milionom ludzi, lecz bogiem on nie jest...Przepraszam jeśli urazilam czyjeś uczucia, lecz takie jest po prostu moje zdanie... Pozdro:)

ocenił(a) film na 1
edytka_tl

No i zgadzam się z Tobą.
Straszna ch....a. Po co takie filmy kręcą ??!! ........

edytka_tl

Beznadziejny, nudny, różowy, bezsensowny, idiotyczny itp. Kupiłam go sobie niedawno i żałuje, że wydałam na niego to 10 zł ;/.

Nie polecam! Można umrzeć... Z nudów... :/
Ciekawe, czy można składać reklamacje na filmy -.-

Karolina6610

ja kupilam za grosze z jakas gazeta, chyba za 4 czy 5 zeta ale mysle ze i tak przeplacilam;)

nie polecam

ocenił(a) film na 6
edytka_tl

Ja go niedawno oglądałam na HBO i też się zgadzam że fabułą to on nie porywa.... taki sobie... i tak zawyzone 6\10

aska1_9

6? prosze, ja dałam 1.

ocenił(a) film na 2
martaw

dobrze mi sie go ogladalo jak mialam angine i jakieś 38 stopni gorączki, bo był tak durny, że nie musiałam się męczyć.

2/10 jak dla mnie to maks. widziałam gorsze śmieci.

to film infantylny, przesiąknięty różem, chwiliami wręcz irytujący.
jedyne co naprawdę mi się podobało to retrospekcje tytułowej bohaterki.
mała, która ją grała była cudowna np. w scenie ze sprzedażą samochodu.

poza tym odradzam, chyba, że jest się obłożnie chorym, film wtedy co najwyżej utuli do snu.

użytkownik usunięty
mig__mig

Rozbawiła mnie twoja wypowiedź i zgadzam się z tobą całkowicie. W ogóle się sobie dziwię, że dotrwałem do końca tego filmu, pomoimo tego, że nie miałem anginy ani gorączki ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones