PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 754
oceny
7,4 10 1 66754
7,0 7
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

Super

ocenił(a) film na 8

Moja ulubiona część. Wspaniały Jet Li jako czarny charakter.

ocenił(a) film na 8
Sandra474

Większość osób zachwyca się postacią Riggsa granego przez Mela Gibsona, ale mnie osobiście podobał się bardziej jego partner Roger. Zabawny podstarzały funkcjonariusz policji jest wzorem dobrego ojca, oddanego przyjaciela i wspaniałego męża. Polubiłam także Leo Getza granego przez Joe Pesci. Ten aktor jest wprost stworzony do komediowych ról. Szczególnie zachwycił mnie grający w ostatniej części Jet Li. Wah Sing Ku jest moim zdaniem najczarniejszym charakterem produkcji.

ocenił(a) film na 7
Sandra474

rowniez jest to moja ulubiona czesc i zgadzam sie, ze Mel Gibson jest najslabszy ze wszystkich postaci

ocenił(a) film na 10
Sandra474

Racja!

ocenił(a) film na 9
Aerss

Jet Li przyćmił tutaj całą starą gwardię. Lubię końcową walkę, kiedy Riggs i Martough nawet we dwóch mają cykora przed postacią Jeta. Szkoda, że później już nie trafiły mu się osiągnięcia na podobnym poziomie. Takie małomówne czarne chcarktery są zawsze fascynujące.

ocenił(a) film na 10
orwellfan1984

To prawda. Tak samo jak Van Damme jako zły w Niezniszczalnych 2 był najlepszy

ocenił(a) film na 9
orwellfan1984

"Człowiek pies" oglądałaś? Jak dla mnie top 3 ról Jeta, i dość wzruszająca historia, mimo, że jest to kino "kopane".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones