PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5212}

Zabójcza piękność

Drop Dead Gorgeous
5,8 4 102
oceny
5,8 10 1 4102
Zabójcza piękność
powrót do forum filmu Zabójcza piękność

Nawt niezły

ocenił(a) film na 5

Mieszanka Thirella z komedia wyszło na +.Najbardziej podobała mi sie scena jak kolesie chcieli zaczac gre na gitarze i mowia raz dwa trzy i..... Wybucha z tyłu chłpa.

ocenił(a) film na 7
zegan333

dla mnie najbardziej hardkorwa scena była z chrystusem

ocenił(a) film na 5
bracelet

dla mnie tak samo:))) wylem ze smiechu ze nie moglem sie powstrzymac. i dobre tez prawie na koncu jak juz dostala nagrode i czyta: " bedziemy nocowac w Motelu PRZY LOTNISKU!!!!! " i pisk szczescia jakby wygrala z milion dolarow. Genialny film:)

ocenił(a) film na 6
zegan333

Naprawdę długo czekałem żeby obejrzeć ten film i sam nie wiedziałem czego się po nim spodziewać. Film jest tutaj sklasyfikowany jako komedia ale wg mnie jest to inny gatunek z elementami komedii, chociaż sam nie wiem do końca jaki. Co do scen to było kilka zabawnych jak dla mnie. Jedna z nich to kiedy matce Amber juz w szpitalu, lekarz odwija poparzoną rękę a w ręce puszka piwa ;) Tylko do tej pory nie wiem dlaczego na końcu filmu, matka Amber juz nie miała ręki.

ocenił(a) film na 7
Paradise Lost

też na ten film czekałam długo i choć to zupełnie coś innego niż się spodziewałam, uważam że jest dobry. Na początku męczyła mnie reportażowa forma, potem przywykłam, a na końcu to już zaczęła mi się nawet podobać- przynajmniej coś innego. No i rozśmieszył mnie ten film więc nie mógł być taki zły. Scena z puszką ekstra- "sprawdź czy nie zostało tam jeszcze piwo" :)

ocenił(a) film na 5
necia_heller

W 2010r leciał 2 razy na TV4

Paradise Lost

To właściwie czarna komedia, totalnie przejaskrawione spojrzenie na coś tak tandetnego jak Miss America. A dlaczego nie rozumiesz tego, że ona nie miała już ręki? ak była bardzo poparzona, to pewnie wdało się zakażenie albo martwica i musieli amputować.
Boże, taniec z Jezusem na krzyżu świetnie podsumowuje Amerykanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones