PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113002}

Zabójcze karaluchy

They Crawl
3,0 493
oceny
3,0 10 1 493
Zabójcze karaluchy
powrót do forum filmu Zabójcze karaluchy

...że dał się namówić na kilka minut(może nawet sekund)zagrania w tym arcydziele.Jako wierny fan ww.z pewnym zaskoczeniem przeczytałem w gazecie Tv że pr.2 nadaje o 2 w nocy film "Zabójcze karaluchy" z Rourkiem w roli głównej.Pijąc hektolitry kawy i wypalając kilkanaście fajek doczekałem SEANSU...i tak się wqurwiłem po jego zakończeniu że nie spałem do 6tej:) z ciekawostek-niedawno widziałem w kiosku nowo wydane dvd z tym filmem(kolejne)ale tym razem myślałem że dostanę udaru.Nagłówek na opakowaniu brzmiał:" nominowany do oscara,laureat BAFTA i Złotego Globu Mickey Rourke w..."
Mickey powrócił w "Zapaśniku" to trzeba teraz na nim zarobić litości.
I uważajcie na podobnie reklamowany "Picture Claire",ta sama sytuacja tyle że film nieco lepszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ftw_2

Rozbawiłeś mnie tym wpisem:-) Ale co począć, skoro tego rodzaju filmiki klasy B się kręci to pewnie mają wzięcie; czasami i ja po coś takiego sięgam dla beki i rozluźnienia. Były już rekiny i węże w najrozmaitszych kombinacjach, był "Atak zabójczych pomidorów", a nawet "Zabójcza opona", to czas na karaluchy:-) Ale faktem jest, że zdziwiłem się widząc w obsadzie filmu - już po tytule zwiastującego swój poziom - niezłego przecież Mickeya.
Filmu nie widziałem, bo nie mogę znaleźć, ale pewnie i tak bym nie oglądał, bo karaluchów nie cierpię; przez parę lat to paskudztwo miałem w mieszkaniu i nie dało się wytępić.

ocenił(a) film na 2
JackHolborn

To nie jest film klasy B. To jest bardziej, jak by ktoś chciał po prostu wypróbować kamerę, więc poprosił znajomych, żeby w weekend "nakręcić razem jakiś film".

Przyszli w sobotę rano i pytają:
- ok John, to co mamy robić?
A John:
- Nie wiem, róbcie coś. Mam! Udawajcie, że atakują was zabójcze karaluchy! Krzyczcie i biegajcie w te i wewte. A karaluchy dodamy później w postprodukcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones