PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120473}

Zabójczy wirus

Carriers
4,6 31
ocen
4,6 10 1 31

Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

Śmiercionośny wirus atakuje mieszkańców amerykańskiej metropolii. Pracująca dla wojskowego instytutu epidemiologicznego major Carmen Travis ma odnaleźć źródło choroby i je wyeliminować. Badania wskazują na afrykańską dżunglę. Major Travis jedzie do Gabonu. Tam spotyka Holly Parker, która poszukuje zaginionych córek. Carmen pomaga odnaleźć dziewczynki. Okazuje się, że za całą sprawą mogą stać firmy farmaceutyczne i wysocy rangą oficerowie armii amerykańskiej. Tymczasem wirus zaczyna zagrażać ludzkości.

Largo_20

Każdy mógł sobie poczytać "Telemagazyn". Po co przenosić opis - zresztą byle jaki.

JotBe

może nie najwyższych lotów ten opis, ale ja np nie czytam telemagazynu, więc gdzięki tym kilku zdaniom mogę chociaż troszeczkę rozeznać się o co w filmie chodzi.

JotBe

może nie najwyższych lotów ten opis, ale ja np nie czytam telemagazynu, więc gdzięki tym kilku zdaniom mogę chociaż troszeczkę rozeznać się o co w filmie chodzi.

Largo_20

Czy to ten film? Prosimy ze znajomą o pomoc :-) https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+filmu+o+epidemii,3402395

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones