PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31840}

Zabawna buzia

Funny Face
7,3 10 967
ocen
7,3 10 1 10967
6,3 6
ocen krytyków
Zabawna buzia
powrót do forum filmu Zabawna buzia

No proszę, jednak TVP potrafi puszczać stare filmy w normalnych godzinach...

Kinomaniaczka_

I Rzymskie wakacje tydzień później !

ocenił(a) film na 4
Justyna_0288

Fajnie. :) Cieszę się, że puszczają filmy stare, ale... No właśnie. najczęściej powtarzają filmy z Luisem de Funesem, Audrey Hepburn i MM. A Vivien Leigh, Rita Hayworth, Clark Gable czy Grace Kelly? Też mogłyby się pojawić na antenie.

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_

Mogli by dać "Śniadanie u Tiffany'ego" :D

Kinomaniaczka_

chciałabym zobaczyć "Gilde" z Ritą, właściwie to marzę o tym żeby zobaczyć ten film a tak trudno go dostać. Ale może jak TVP zaczyna puszczać filmy w przyzwoitych godzinach to może już niedługo zobaczymy inne ciekawe tytuły, a przynajmniej mam taka nadzieje :)

ocenił(a) film na 4
mloda00

"Gildę" można kupić na vivid.pl, ale z przesyłką wyjdzie to jakieś 40, 50 zł. Jak dla mnie to trochę drogo i nawet nie wiem, czy ten film mi się spodoba.
"Śniadanie u Tiffany'ego" leciało kiedyś na TVP 2, ale byłam wtedy bardzo mała i jakoś nie umiałam zrozumieć i docenić tego filmu.

Kinomaniaczka_

Hmmm... tylko gdzie podziały się napisy do piosenek? Moi rodzice na przykład nie rozumieją angielskiego...

ocenił(a) film na 4
Marcioch

Ja się niby uczę, ale prawie nic nie zrozumiałam.

Kinomaniaczka_

Ja również ;) Mam nadzieję, że "Rzymskie wakacje" będą już z napisami, bo inaczej przeklnę TVP ;)

Marcioch

w sumie nie wiem co z tymi napisami, bo ostatnio jak leciała "zabawna buzia" to napisy były i jestem tego pewna.

mloda00

Ostatnio to znaczy kiedy? Bo chyba nie w poniedziałek... a mnie może napisy "wyparowały" w czasie nagrywania ;)

Marcioch

kiedyś leciało na TVP 1, nie pamiętam dokładnie jak to się nazywało ale chyba Gwiazdy w południe i były pokazywane filmy z Audrey

ocenił(a) film na 4
mloda00

A "Gwiazdy w południe" to cykl TVP 2 i może tam dodają napisy.

Kinomaniaczka_

ale Rzymskie wakacje to nie jest musical ,nie ma piosenek, więc będzie lektor

Justyna_0288

Och - to się poprawiam ;) Wrzuciłam wszystkich do jednego worka...
Co niestety nie zmienia faktu, że w "Zabawnej buzi" ich nie było :/

użytkownik usunięty
Marcioch

Mam sprawę, nagrałem sobie ten film jak leciał ostatnio na Jedynce i chciałbym obejrzeć jeszcze raz, ale już z napisami podczas piosenek. Mógłby ktoś, kto posiada ten film na DVD wrzucić same napisy? Wyciąłbym sobie wszystko oprócz piosenek i by był git.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones