PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652571}

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Killing Them Softly
5,9 28 381
ocen
5,9 10 1 28381
5,9 15
ocen krytyków
Zabić, jak to łatwo powiedzieć
powrót do forum filmu Zabić, jak to łatwo powiedzieć

nieporozumienie

ocenił(a) film na 4

Brad, Gandolfini przecież to powinien być majstersztyk. Jeszcze ten opis odnośnie pulp fiction i drive.
Banalne dialogi bez żadnego pomysłu, motyw też bez pomysłu a gra aktorska totalnie bez szału. Musiałem
się zmuszać, aby dotrwać do końca

MrPe

średnie banalne teksty hehe nie no bez jaj -
- ja już piłem zanim ojciec wypuścił cię z jaj.
- tak mi sterczał że ściągnęło mi na niego skórę z oczów.

itd hehe

ocenił(a) film na 4
Mothyff

to chyba mało filmów oglądałeś skoro taki tekst jest dla Ciebie fajny. Może przypomnij sobie scenę z Pescim w goodfellas w barze to pogadamy ;)

MrPe

wiadomo że są filmy lepsze i gorsze itp, po twoich ocenach widzę że są filmy z o wiele gorszymi dialogami niż tu a dałeś im więcej niż 4. Dla mnie teksty o wiele lepsze niż w setkach gównianych filmów które lecą w tv i kinach na co dzień.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

no właśnie patrzyłem jak oceniasz filmy i beka, skoro dałeś temu filmowi 10 to chyba nie mamy o czym rozmawiać

MrPe

ty żadnemu nie dałeś 10 więc widzę że wg ciebie na świecie przez 200 lat kinematografii arcydzieła jeszcze nie zrobili, więc też uważam, że nie mamy o czym dyskutować.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

to chyba nie na to konto patrzysz co trzeba kolego, bo dałem kilka 10 i jest to na moim profilu jak byk

MrPe

a no tak, ja wchodziłem w - najwyżej oceniane i ze 100 filmów tylko jeden jest na 10 oceniony, dlatego to mnie zmyliło.

tak czy inaczej - wg mnie te genialne dialogi na pewno zasługują na więcej niż 4. I ty wiesz że to prawda ale boisz się do tego przyznać, nie przejmuj się każdy popełnia czasem błędy, - należy je naprawiać.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

o kurde, ale złapałeś wczutkę chłopcze. Czego mam się bać? ten film jest po prostu tragiczny a ty nie masz gustu. bez odbioru

MrPe

no rzeczywiście kto tu nie ma gustu, tandetnym komedyjkom o ćpunkach i umyśle neandertalczyka dajesz 10 a wielkim światowym arcydziełom - 6/7/8. (pulp fiction, pianista, leon zawodowiec itp) więc o czym my tu w ogóle rozmawiamy???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones