PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529619}

Zabić Irlandczyka

Kill the Irishman
7,2 23 097
ocen
7,2 10 1 23097
Zabić Irlandczyka
powrót do forum filmu Zabić Irlandczyka

Nie wiem jak wy ale dzięki nim poszedłem na niejeden film do kina i odkryłem kilotony wspaniałej filmografii. Jestem tutaj dzięki Torentz

ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

Może i dzięki torrentom nie poszedłem od razu do kina... Ale na pewno obejrzałem filmy których dzięki prężnemu działaniu polskiej dystrybucji nigdy bym nie zobaczył. Stop dla tandetnych polskich komedii!
Jestem tu dzięki Btjunkie.org

PIXA_GOD

ja jestem tu dzięki thepiratebay
dziwne że na świecie pierwsze miejsce w top100 a w Polsce nie ma go w kinach 0.o

ocenił(a) film na 8
PIXA_GOD

wczoraj widzialem Irishman'a i film calkiem zajebisty!
1z1000 ma 100% racji, polscy dystrybutorzy to chciwe skoorwysyny i tylko hajs im w glowie i to co najlepiej i najczesciej bedzie sie ogladalo stad musismy szukac wielu tytułów w necie!
~jestem tu dzięki torrenty.org ;)

ocb84

nie zapominajmy o ludziach, którzy robią napisy - bez nich wielu z nas byłoby ciężej ;)

ocenił(a) film na 8
kamil_lopeczek

taaaaak, hołd napisomanom ;)

kamil_lopeczek

Gdy masz w wysokiej rozdzielczości film, wygodny fotel, zestaw kina domowego z 32 calową bravią brakuje tylko żeby film był dobry. Kill the Irishman zdecydowanie zasługuje na uwagę, jest to dobre gangsterskie kino z niezłą grą aktorską. Na premierę w naszym kraju nie ma co czekać bo ominie cię wiele świetnych filmów.

indyjones

Na 50 calowej plazmie 600Hz Panasonic bajka.

ocenił(a) film na 10
PIXA_GOD

Jestem tu dzięki p-e-b.p-l - szacunek dla autorów napisów.

ElRio

Dokładnie THX dzięki twórcą napisów tez by tutaj nas nie było . Wielkie dzięki Napiprojekt

PIXA_GOD

Dokładnie zajebisty film,jak zobaczyłem Val kimera w obsadzie to po ostatnich jego występach miałem niepewność,ale to był naszczęście gościnny że tak powiem jego występ,film powala.

ocenił(a) film na 6
PIXA_GOD

Napiprojekt nie ma z tym nic wspólnego, to tylko wyszukiwarka napisów. Prawdziwą i ciężką robotę odwalają ludzie, niemający z tego ani grosza i nawet nie ma jak im podziękować. Z resztą sami wiecie które ksywki pojawiają się najczęściej. Szacunek dla nich.

BTW jestem tu dzięki PirateBay

BTW2 pisze się "twórcom" :P

ocenił(a) film na 8
Salmonella

Jest sposób na podziekowania - zawsze mozesz wplacic pare groszy na ich konto w banku. Tak, oprocz reklam zarabiaja wszyscy niezalezni rzemieslnicy.

ocenił(a) film na 8
PIXA_GOD

jestem tu dzięki torrentroom :)
Film obejrzę dzisiaj :) Po wpisach widzę, że szykuję się dobre kino więc nie mogę się już doczekać :)
Wielka dziękówa dla wstawiających i twórców napisów :) Piwo dla Was :)

ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

nie doczekam się polskiej premiery...

fabio

Dokładnie polska premiera filmu pewnie za rok o ile w ogóle. A propos filmu wspaniałe kino gangsterskie, wg został przedstawiony za bardzo w korzystnym świetle

PIXA_GOD

kiedys torrent teraz darkwarez.pl +napiprojekt pzdr dla wszystkich zasysaczy :)

a irlandczyka zostawiam sobie na wekend

PIXA_GOD

Ja dzięki HDLiTE xD

PIXA_GOD

Moją filmotekę tworzy isohunt.com :). Zaraz się zabieram za Irlandczyka.

PIXA_GOD

Jesteśmy wszyscy jak wielka kochająca się rodzina xD
Pozdrawiam z min. picktorrent.com

ocenił(a) film na 9
PIXA_GOD

torrenty rządzą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones