PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529619}

Zabić Irlandczyka

Kill the Irishman
7,2 23 097
ocen
7,2 10 1 23097
Zabić Irlandczyka
powrót do forum filmu Zabić Irlandczyka

Mi wątki irlandzkie podobały się, a i ich nadmiar (wg niektórych) nie przeszkadzał.
Wątek polski? Może mało chwalebny, zdziwił mnie tylko po prostu. Ale chętnie bym usłyszała co
takiego Green o Polakach wiedział, że tak nas podsumował:) Dla Włochów też nie był łaskawy:)
PS
Na pocieszenie przypomniałam sobie dowcipy o Ruskich, Niemcach, Francuzach i Czechach...
które po naszym kraju kiedyś krążyły:)

ocenił(a) film na 9
babella

Film był na prawdę bardzo dobry tego było trzeba dawno nie było filmu w tym stylu a co do polaczków do nie od dziś wiadomo że polska to syf i śmieciarze

jotubyl

Dokładnie, my już mamy swoją renomę na świecie wyrobioną.

ocenił(a) film na 9
jotubyl

szczególnie tych dwóch powyżej

jotubyl

Ty głupcze. Sam jesteś śmieciarzem, my mamy piękny kraj. Śmieci to masz we Francji, a syf to masz na półkach sklepowych w Anglii. Kanały telewizyjne i inne media, które de facto mają większość mają swoich właścicieli zagranicą wciskają wam propagandę, że Polska to burdel, że zacofani, że polaczki marne jesteśmy, że się z nas śmieją w europie i w ogóle zachód jest fajny, a my nie. Gdzie wy macie oczy ludzie? Co jest z wami?

ocenił(a) film na 9
kubafilmoogladacz

No nie ma to jak podziwiać syf polski jesteś właśnie typowym polaczkiem już ci nic nie pomoże wiec doszukujesz sie plusów w tym marnym kraju :D wpajają ci tak głupotę i potem wygadujesz taki pierdy coś na zasadzie radia maryja

jotubyl

Chciałam zauważyć, że twój idiotyczny wpis znajduje się pod wpisem założonym przeze mnie. Moją intencją nie było zachęcanie do obrażania Polski i Polaków. Komentowałam tylko film, którego akcja dzieję się w Anglii!!!! Dotyczy to zresztą nie tylko Twojego komentarza.
Syf to jest w Twojej głowie i to właśnie TY jesteś symbolem polaczka, któremu NIC nie wpojono w ten zakuty łeb.

jotubyl

Ale z ciebie pajac, akurat radio Maryja to ma pewnie gorszy odbiór niż taki tvn, polsat, czy tvp a wszędzie wciskają tą propagandę. Tylko, że Rydzyk oprócz trzepania hajsu na słuchaczach dba o to, aby w jego radio mówiono o Polsce jak najlepiej i przede wszystkim mówiono prawdę o układach i układzikach w Polsce. Choć ich nie słucham to dla nich plus. A ty za to jesteś typowym zjadaczem chleba polskim w wieku 20-30 lat pewnie, tv od lat ci pakuję do głowy, że jesteś polaczkiem i na nic nie zasługujesz, że powinieneś się cieszyć na przyjęcie do Unii i w ogóle lepiej się nie wychylać w świecie. W efekcie czego nie chcesz być taki i gardzisz Polską. Dla mnie jesteś śmieszny. A i kto mi wpaja głupotę? Wiadomości w TV? Nie oglądam. Gazety typu fakt, super express? Nie czytam. Radio Maryja czy inne? Nie słucham. Ogarnij się gości i przejrzyj na oczy, albo wy***erdalaj na zachód. :)

ocenił(a) film na 9
kubafilmoogladacz

nie chce mi się czytać:*

jotubyl

Dziękuję za lakoniczny, ale bardzo dyplomatyczny wpis:) Odpowiada moim poglądom, gdy widzę coś, co nie chcę widzieć. Piszę poważnie i bez żadnych złośliwości. Pozdrawiam:*

ocenił(a) film na 7
babella

A tam, chciał sprowokować kolesia i dlatego o Polakach tak gadał. Akcja się dzieje w Usa.

axsas

gadał nie tylko o Polakach:) ale nie tylko o Polakach krążą idiotyczne stereotypy. Dynstans, Dynstans do wszystkiego:)!

ocenił(a) film na 7
babella

Sympatyczny koleś, myślę że tak naprawdę szanował Polaków. Wiedział, że dla tamtego Polaka honor jest najważniejszy (jak u niego) i to wykorzystał. Po Włochach jeździł z tego samego powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones