PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529619}

Zabić Irlandczyka

Kill the Irishman
7,2 23 096
ocen
7,2 10 1 23096
Zabić Irlandczyka
powrót do forum filmu Zabić Irlandczyka

Twardzel vs. świat

ocenił(a) film na 7

Trochę mi się myszka omsknęła dając aż 7/10, no ale trudno.

Bardzo się cieszę, że wreszcie powstał film o innej mafii w stanach aniżeli włoska. Nie wiem czy i jak się to trzyma "autentycznych" ale wygląda to całkiem ok.

Główna postać jest tak nadmuchana jak balon i to w cyrku. Facet łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, trochę zrobili go na supermena. Inteligentny, silny, potężny i czuły jednocześnie... I co jeszcze? Poza tym nic ponad normę i nic poniżej niej. Przeciętnie, po prostu OK. Są fajerwerki, są kobiety, są pościgi, krew i włoski makaron. Nie nudziłem się ani chwili, ale też nie byłem jakoś super zaskoczony.

Muzyka... Irlandzkie kobzy czy inne dudy... Przepraszam bardzo, ale odgrywanie tych niby irlandzkich tradycyjnych melodyjek co 10 minut mi nie pasuje, bo jest żenujące. Raz by wystarczyło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ElRio

"Filmy o mężczyznach zostaw mężczyznom."

Czyli twojej starej?

Co to są za teksty w ogóle z tą techniawą dzieciak, co? Widzę że nie tylko jesteś kolejnym trollem - hejterem, rasistą to jeszcze znawcą amerykańskiego rapu. Mimo wszystko dzięki za szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones