PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547254}

Zabić Katie Malone

Kill Katie Malone
4,0 333
oceny
4,0 10 1 333

Zabić Katie Malone
powrót do forum filmu Zabić Katie Malone

Troje studentów i zarazem najlepszych przyjaciół Jim, Dixie i Ginger kupuje na aukcji internetowej tajemnicze pudełko " z duchem w środku" , oczywiście są przekonani że jest to żart.
Nie mają pojęcia że właśnie zakupili ducha Katie Malone , irlandzkiej służącej , która została zamordowana przez swojego właściciela , który w bardzo mroźną noc przykuł ją łańcuchem do ściany w stodole , na skutek czego zamarzła na śmierć.
Kiedy przybywa paczka z czarnym pudełkiem , Ginger i Dixie wypowiadają życzenia , które duch ma spełnić ...
Wokół nich zaczynają dziać się dziwne rzeczy , na początku nie wiążą tego z tajemniczym pudełkiem , ale z czasem wydarzenia przybierają coraz to dziwniejszy obrót . Każdą osobę która sprawiła im przykrość , lub zagraża w jakiś sposób ich przyjaźni spotyka straszny los ...

ignis84

Dobry? Koszmarny! Beznadziejny, nudny jak flaki z olejem...na dod. masakryczna obsada, jednym słowem gówno.

ocenił(a) film na 3
JaOHAL

zgadzam się, film tandetny, chociaż pomysł był dobry, ale aktorzy i klimat zasługują na 3

ocenił(a) film na 2
koko_szanel

Dobry pomysł chyba na zarobieniu na pustych pudełkach

ocenił(a) film na 9
ignis84

Tak bardzo dobry i przyjemny godzę się z twoim zdaniem . Pozdrawiam

ignis84

Oglądałam do tego momentu [spojler] jak ta dziewczyna kogoś zabiła przy drodze. Potem zasnęłam xd
Mógłby ktoś napisać jak się mniej więcej skończyło ? Zamknęli ją z powrotem w tym pudełku czy co ?

ocenił(a) film na 2
Musicxd

Zabiła wszystkich ludzi na świecie tylko ta trójka przeżyła i mogła odejść w spokoju. Koniec jest bardzo przewidywalny więc co za różnica, czy spalili czy obsikali to pudełko, ale po obejrzeniu do końca przyznam że mnie zaskoczyli o czymś tak głupim bym nie pomyślał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones