PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202}

Zabić Sekala

Je třeba zabít Sekala
7,3 15 543
oceny
7,3 10 1 15543
6,6 5
ocen krytyków
Zabić Sekala
powrót do forum filmu Zabić Sekala

.... fantastyczny pomysł. Sami Czesi Czechom wilkami. Pocieszające, że nie tylko Polacy tacy są.

Film świetny. Chyba już wszystko o nim zostało napisane. To ja tylko pochwalę świetne zdjęcia, ten letni żar aż bije z ekranu.

Inga__filmweb

znaczy jacy są Polacy według ciebie.

ocenił(a) film na 9
Cobra_Choke

Zawistni, zazdrośni, egoistyczni, pazerni, mściwi itd

Inga__filmweb

A nie uważasz iż każdą tą jedną wadę można by przypisać do każdego narodu na tej ziemi ? Czemu generalizujesz ? Mam rozumieć, że właśnie taka jesteś ? Sory, że pytam bo ja z tymi cechami nie mam nic wspólnego. Równie dobrze mogę powiedzieć : O wypisz wymaluj opisałaś naród Żydowski :)

ocenił(a) film na 9
Cobra_Choke

>A nie uważasz iż każdą tą jedną wadę można by przypisać do każdego narodu na tej ziemi ?

Uważam. I tak tez napisałam. Że Czesi są jak Polacy, a inne narody mnie nie interesują.

>Czemu generalizujesz ?

Sam generalizujesz. Patrz swoje zdanie o narodzie żydowskim.

>Mam rozumieć, że właśnie taka jesteś ? Sory, że pytam bo ja z tymi cechami nie mam nic wspólnego.

Nie mi mnie oceniać. Ale ideałem nie jestem. Za to, niestety w życiu spotkałam wiele takich osób i nie są to ani Czesi ani Żydzi.

Inga__filmweb

Czyli zamykając ten temat : wszędzie są ludzie zawistni, zazdrośni, egoistyczni, pazerni, mściwi itd. pozdro

ocenił(a) film na 10
Inga__filmweb

To chyba jedna z najbardziej bystyrych uwag, jakie czytałam ever :D Ekstra!

ocenił(a) film na 8
Inga__filmweb

Ludzie jak to ludzie bywają różni i przyczepianie się konkretnie do Polaków jest krzywdzące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones