PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731961}
7,5 4 377
ocen
7,5 10 1 4377
Zabiłam, aby żyć
powrót do forum filmu Zabiłam, aby żyć
carolotta

ja:-)

ocenił(a) film na 9
carolotta

i ja :)

carolotta

Ja też :)

ocenił(a) film na 7
carolotta

krew mi się gotuje jak widzę tego psychola

Tomasz_Ozzy

A mnie jak widzę takie głupie baby. Powinna się ulotnić kiedy dostała pierwszy raz z prawej. Pomijam już ignorowanie ostrzeżeń byłej żony. Nie dość ze została to jeszcze zrobiła sobie w bonusie czworo dzieci. Miala oferowaną pomoc. Egoistka, która zrobiłkrzywdę przede wszystkim dzieciom. Nie, nie jest mi jej żal ani trochę....

ocenił(a) film na 7
Ambient_Fruit

Ślepa, toksyczna i naiwna "miłość". Koleś wyprał jej młody mózg i owiną ją wokół palca. To prawda babka z siebie robi worek do bicia i męczennika. Nie chce pisać czarnych scenariuszy ale chyba pójdzie siedzieć :/

ocenił(a) film na 7
Ambient_Fruit

Niestety takich kobiet jest masa dookoła nas. Ja też nie rozumiem, co nimi kieruje. Ślepa miłość do mnie nie przemawia, sorry...

ocenił(a) film na 7
givi

Pierwsza żona wiedziała co robi, druga nie ogarnięta udaje szczęśliwą. Jaka jest różnica wieku miedzy nimi, wspominali coś?

ocenił(a) film na 7
Tomasz_Ozzy

Było zasugerowane, że Marcello to był pierwszy mężczyzna Alex, no i że ona zdawała maturę, więc obstawiam, że miała ok. 20 lat.

Ambient_Fruit

Myślę, że ona była tak zmanipulowana przez męża, że nie była w stanie się przeciwstawić. Tacy mężczyźni potrafią świetnie wpędzać w poczucie winy, wmówić, że bez nich kobieta zginie. A kobiety są wychowywane aby ratować, wybaczać, być grzeczne. I maltretowane kobiety wciąż nie otrzymują pomocy. Np.w naszym kraju, takiego faceta nie można wyrzucić z mieszkania, można zgłosić, że się znęca ale trzeba na sprawie pokazać dowody (np.nagrania) a i tak po 3 latach wyjdzie i wróci do mieszkania. To są bardzo trudne sprawy.

ocenił(a) film na 7
carolotta

Chyba każdy na Ty Carolotta ma takie przemylenia. U nas klient dostanie niebieską kartę i a po kilka dniach/tygodniach zostaje wycofana bo już "wszystko jest w porządku.

ocenił(a) film na 7
Tomasz_Ozzy

Smutne i prawdziwe.

ocenił(a) film na 6
Ambient_Fruit

Zgadzam się. Tym bardziej że miała dokad pójść np. do ojca, przynajmniej na początku. Mogę zrozumieć koiety które nie maja znikad pomocy, maja już dzieci i nie maja dokad pójść. Ona zamiast myśleć i uciekać do ojca pozwoliła sobie na dzieci z psychopata. A swoja ślepa miłością skrzywdziła tym samym dzieci.

Ambient_Fruit

Żal mi tylko dzieci a matka to zwykła egoistka.

carolotta

Ja też oglądam

ocenił(a) film na 7
carolotta

i ja

ocenił(a) film na 7
givi

givi obejrzyj do końca i oceń ;)

ocenił(a) film na 7
Tomasz_Ozzy

Obejrzę, nie oceniam, gdy nie obejrzę do końca, a ocenę wystawiłem awansem po dotychczasowej godzinie :P

carolotta

Ja obejrzałam i po wiem tylko, że to bardzo emocjonujący i mówiący o bardzo poważnym problemie takim jakim jest PRZEMOC i o którym mało co się mówi.

ocenił(a) film na 9
carolotta

Mam pytanie. Czy pamiętacie piosenkę na końcu filmu, gdy ogłaszają wyrok. Wpadła mi w ucho i nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z piosenką Beatles'ów, ale może się myle.

ocenił(a) film na 5
ange31

Simon & Garfunkel - Sound of Silence

ocenił(a) film na 9
ilprincipe

Wielkie dzięki :)

carolotta

Wie ktoś może kiedy będzie powtórka ?

ocenił(a) film na 8
21kamilka21

jest dostępny online, np na zalukaj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones