PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 356
ocen
7,0 10 1 12356
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Mam prośbę - może ktoś opisać mi końcówkę filmu (od pościgu po napadzie na pociąg do końca)? Bo wczoraj niestety sen mnie zmorzył. Z góry wielkie dzięki.

andydufresne

Malik jest zamelinowany w mieszkaniu, dzielą pieniądze. Policja przesłuchuje Szefa gangu i mówi mu że "Strasburgera" zabito z rewolweru Malika. Malik idzie do hotelu dać pieniądze Marioli ale ona ich nie chce. Widzi go tam jojo i zgłasza to milicjantom przed hotelem. Malik ich obu zabija. Potem widzi i rozpoznaje go człowiek w windzie. Oraz dzwoni z mieszkania w którym się ukrywa do Doroty z Sosnowca. Namierzają tą rozmowę.
Milicja rozstawia snajperów, w wizjerze montuje kamery. Na podwórku kontener z monitorami i makietą okolicznych budynków i czekają. Przyjeżdża wspólnik Malika i bierze resztę pieniędzy. Łapią go, Malik to widzi i stara się uciekać, zasłania się dzieckiem i strzela i trafia do Popczyka. Ten rzuca broń, ale kiedy Malik puszcza dziecko i ucieka wyciąga drugi rewolwer i strzela kilka razy i zabija Malika. The End.:)

ocenił(a) film na 6
ujti

Dzięki bardzo:) Paskudne uczucie oglądać film, potem czarna dziura i budzisz się na napisach końcowych... :( Teraz przynajmniej wiem jak się skończyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones