PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 358
ocen
7,0 10 1 12358
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Ciekawe, skad wzieli tego BigMaca?? Tzn. w tamte czasy :) Film ekstra, slowo kluczowe: KLIMAT!!

użytkownik usunięty
Edek_z_Baranowa

A czy to czasem nie był Burger King? ;) Wtedy chyba jeszcze Maca nie było u nas.

Hm... To chyba jednak byl wyrob z pod znaku wielkiego zoltego M :) Nadal nie wiem, jak go oni skombinowali... Moze kupili to w Peweksie za dulary?! No ale bez zartow...

Edek_z_Baranowa

W ciekawostkach o tym filmie czytalem ze specjalnie zalatwiono takie opakowania do hamburgerow do tego filmu,bo wteedy jeszcze maka w polsce nie bylo.Pozdrawiam

Frank_Zeiler

generalnie to takie Polskie CSI, analiza dziwięku, szkła kontaktowe, McD itd

Edek_z_Baranowa

Jesteście pewni ze to McDonald ? Raczej nie, a takie pudełka to już były pod koniec PRL - sam pamiętam jak jadłem w Warsie bułkę z serem zapakowaną w takie pudełko w 1987 roku.

Jordan66

Akurat filmu pod ręką nie mam, ale w 90-ciu procentach moim zadaniem to było pudełeczko z wielkim złotym M... :) Możliwe, że po prostu sprowadzali opakowania takiego typu. Czyli nadal pozostaje nierozwiązanym pytaniem to, co naprawdę "Knorrowi" dali do jedzenia w tej scence...!

użytkownik usunięty
Edek_z_Baranowa

Jacek Bromski, reżyser filmu, w jednej z wypowiedzi udzielonej na temat tego filmu kilka lat temu powiedział, że owe pudełeczka wykorzystane w filmie przywiózł z Londynu, gdzie będąc w Mc Donaldzie poprosił o nie sprzedawczynię.

ocenił(a) film na 8

Potwierdzam, słyszałem tą wypowiedź.
Sam film rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones