PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 358
ocen
7,0 10 1 12358
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Niekonsekwencja

ocenił(a) film na 5

Mamy przestępcę, który zamiast cieszyć się wolnością poluje na glinę, z którym prowadzą prywatną wojnę. Kiedy w końcu Malik ma go na celowniku, każe odrzucić pistolet i ucieka... Tego nie da się obronić!!! Jeśli chciał go zabić (wcześniej wpadł przecież do jego mieszkania gdzie miał dokonać zamachu/egzekucji i i gdzie zginęła żona milicjanta, dzwonił też na komendę z pogróżkami ), to by go zabił. Jeśli nie, to by dawno temu wyjechał chociażby na Mazury albo za granicę. Poważna niekonsekwencja, która obniża wiarygodność fabuły!

ocenił(a) film na 8
Przypalowiec

Postępowanie Malika da się wytłumaczyc. Malik widział że jego kumpel został aresztowany przez milicję i zaczął uciekac. Gdyby zabił Popczyka na końcu filmu wtedy gliny miałyby pretekst by go zastrzelic więc nie chciał ryzykowac i zdecydował się na ucieczkę.

ocenił(a) film na 5
lukaku_1

Może i tak, ale koniec końców w ten sposób zabił go wspomniany Popczyk. Czyli jednak wyszło na "albo on mnie, albo ja jego"...

użytkownik usunięty
Przypalowiec

To była całkie inna sytuacja. Zrozum, że Malikowi w owej chwili zalezało tylko na ucieczce, na ratowaniu własnej skóry, nie myślał w takich ekstremalnej sytuacji, żeby rozkoszować się zemstą. Uwielbiam polskie kino z drugiej połowy lat80 i pierszej lat90, także zabij mnie glino

Przypalowiec

tylko gimbus moż wypisywac takie GŁUPOTY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones