PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 358
ocen
7,0 10 1 12358
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Dobra gra aktorska, ciekawy scenariusz, w ogóle dobrze zrealizowany film, a jak na tamte czasy... rewelacja. Szkoda że późniejsze Polskie kino akcji to dno, (z wyjątkiem Psów) W dzisiejszych czasach, jedyne dobre Polskie filmy to komedie. <10/10>

P.S - Oczywiście Krolla czy Samowolkę też uważam za arcydzieła, jednak są to dramaty, a ja oceniam film "Zabij mnie glino" w kategorii "Film Akcji/Kryminał" -Polskiego lepszego kryminału nie widziałem. Szacun dla twórców tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Schackoo

Według mnie jednak lepszy jest "Trójkąt bermudzki", film polski, rok starszy bo z 1988 roku, nawet bardziej klimatyczny i trzymający w napięciu... pozycja obowiązkowa !

ocenił(a) film na 8
blindtiger

Trudno się z z tym nie zgodzić- Zabij mnie Glino & Trójkąt Bermudzki to najlepsze polskie kryminały z czasów Prl-u. No i jeszcze jeden film Wójcika - Prywatne Śledztwo!

ocenił(a) film na 8
Jimmy

ps- późnych czasów prl-u, bo wcześniej też były niezłe petary kryminalne. M.in. filmy z Ryśkiem Filipskim- Zbrodniarz, który ukradł Zbrodnie, Tylko umarły odpowie, Brylanty pani Zuzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones