PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855358}

Zabita na śmierć

Případ mrtvého nebožtíka
5,8 238
ocen
5,8 10 1 238

Zabita na śmierć
powrót do forum filmu Zabita na śmierć

Niestety po czeskiej produkcji spodziewałem się dużo więcej, ten film nie jest groteskowo śmieszny, a po prostu męczący i głupi. Nawet nie ociera się o humor i klimat "Nagiej broni"....

ocenił(a) film na 6
Prochowski3

Myślę, że po prostu nastawiłeś się na porządną czeską komedię w stylu wielu podobnych i zostałeś zaskoczony zupełnie innym rodzajem humoru. Tak, to prawda, to humor absurdalny, ale w swoim gatunku ten film jest dobry. Spróbuj obejrzeć jeszcze raz, ale z nastawieniem na taki właśnie humor - absurdalny, nonsensowny. Sądzę, że zmienisz zdanie i ocenę.

ocenił(a) film na 6
misiek_maciek_2

Wow, zrobiłem tak jak mi doradziłeś i .... kurczę miałeś rację! Faktycznie chyba zaskoczył mnie ten absurdalny rodzaj humoru, bo czeskie komedie znane są z zupełnie innego klimatu. Gdy oglądałem ponownie z odpowiednim nastawieniem nawet mi się film podobał. Ponieważ tylko głupcy zdania nie zmieniają, przyznaję się do błędu i zmieniam ocenę z 2 na 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones