PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766565}

Zadymiarze

Tryapichnyy soyuz
6,0 325
ocen
6,0 10 1 325
Zadymiarze
powrót do forum filmu Zadymiarze

nawet przed samymi sobą. Ta desperacja objawia się głównie w obsesji trenowania parkour-u i udawaniu ultra-lewicowych poglądów politycznych.

Film niestety nie wychodzi poza wąskie ramy powszechnego ostatnio nurtu kina rosyjskiego: ekipa na codzień utrzymująca się z kręcenia spotów reklamowych zmawia się aby nakręcić film fabularny. Ale do tego nie wystarczy tylko naszprycować scenarzystę i obsadzić paru przystojnych chłoptasiów, oni jeszcze muszą mieć talent.

A tutaj mamy popis beztalencia, ale bardzo profesjonalnie oświetlony i zarejestrowany wysokiej jakości sprzętem.

ocenił(a) film na 7
Wujek_Sylwek

Hejka! Biorąc pod uwagę film sam w sobie, to delikatnie sugeruję byś przeczytał na głos swój komentarz zaczynając od zmiany "kilku" na" jeden". Do napisania tego tego skłoniły mnie Twe słowa o odtwórcach głównych ról: " paru przystojnych chłoptasiów".......................................Eeeeeeeeeeeeeeee, nie wiem w którym wszechświecie można tak o nich napisać. Serio. Piszę bez cienia ironii i raczej jako post prywatny, bo sądzę że mało kto zainteresuje się tym filmem, a szkoda. Pozdro :)

ocenił(a) film na 3
Kotodzik

Nie mam pojęcia o co Tobie chodzi. Co ma niby dać zmiana "kilku gejów" na "jednego geja"?

Czy Twoim zdaniem napisałem źle bo chłoptasie nie byli dość przystojni? Albo odwrotnie, byli za przystojni jak na odgrywane role?

Ja nie jestem ekspertem od wewnętrznej dynamiki takich "ekip" (czy "drużyn") gdzie wszyscy najbardziej lubią zapach świeżo spoconego męskiego ciała ale za nic w świecie nie przyznają się do tego, że nie mają jasności co do własnej orientacji seksualnej. Jak chcesz podtrzymać konwersację to proszę pisz jasno stawiając swoje tezy a nie tylko robiąc aluzje i stawiając pytania retoryczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones