PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265019}

Zagłada

Right at Your Door
5,6 2 960
ocen
5,6 10 1 2960
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada

Podobał mi się

ocenił(a) film na 8

Widzę ,że inni surowo ocenili film. Jak dla mnie był on świetny bo realistyczny.
Nic bardziej nie denerwuje mnie w filmach jak wydumane naciągane scenariusze
amerykańskie w których mamy bohatera który jest superherosem i strasznym farciarzem.
Otarł się o śmierć ze 100 razy i wyszedł z niej bez szwanku. Na końcu niszczy czarne
charaktery i ratuje rodzinę lub przyjaciół albo nawet świat.

W tym filmie natomiast odeszliśmy od stereotypu typowego amerykańskiego filmu.
Mamy realne zagrożenie, bo atak terrorystyczny to w dzisiejszych czasach
prawdopodobny scenariusz. Jako głównych bohaterów mamy zwykłe osoby. Dzięki temu
lepiej się z nimi utożsamiamy. Akcja rozwija się co prawda powoli. Niektórzy narzekają
na dłużyzny w środku filmu i na nudę. Faktycznie w niektórych momentach zabrakło mi tej
adrenalinki.
Ale zacznijmy od tego ,że to nie jest horror gdzie na każdym kroku czai się straszydło.
Samo oczekiwanie na rozwój akcji tez trzyma w napięciu. Jeśli ktoś woli krew flaki i
wybuchy to ten film nie jest dla niego.

Film przede wszystkim przedstawia nam ciekawy problem. Mamy zakochaną parę którą
dzieli folia i możliwość zachorowania. Ciekaw jestem jak Wy byście się zachowali w
takiej sytuacji? Czy byście zaryzykowali możliwość zarażenia i wpuścili osobę którą
kochacie do domu? Czy byście zadbali przede wszystkim o wasze bezpieczeństwo.

Zakończenie filmu to poprostu perełka. Zaskoczyli mnie niesamowicie. Nie chce tutaj
spoilować, ale na pewno gdyby nie to zakończenie to moja ocena nie była by tak wysoka.

Polecam mimo wszystko ten film.

ocenił(a) film na 7
Radbun

Zgadzam się z twoją opinią, oglądałam ten film kiedy byłam sama w domu, na początku leciał tak tylko, żeby telewizor był włączony, ale w miarę rozwoju akcji coraz bardziej się wciągałam, a zakończenie oglądałam z otwartą gębą. Moim zdaniem to dobry film zrobiony za nieduże pieniądze a jego największą zaletą jest realizm.

Radbun

Zgadzam sie po czesci. Dla mnie tez 8/10. P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones