PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782110}

Zagłada

Extinction
5,5 16 248
ocen
5,5 10 1 16248
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada

Wiele filmów pierwszą połowę ma świetną, a drugą do d... Tu jest na odwrót.

ocenił(a) film na 5
Chomone

nie podzielam poglądu jakoby ten film w którymś momencie był świetny. Ani na początku , środku ani na końcu. W najlepszym wypadku średni .

ocenił(a) film na 5
Chomone

Fabuła jest niezła, ale gra aktorska niektórych postaci przypomina poziom z serialu szpital czy trudne sprawy. Film psuje także kilka absurdalnych scen, które kompletnie niszczą imersje, jakby mnie wyrzucili z kina w trakcie seansu ;D

ocenił(a) film na 7
Chomone

Zgadzam się, początek dobry, czasem nudnawy, ale później robi się ciekawiej

Oskarek123_2

Zawsze te dzieci i podrostki są takie durne w filmach... Netflix robi za dużo i lepiej jakby zrobił 5 zamiast 10 filmów i poziom by trzymał.

ocenił(a) film na 7
DeadAsFog

Tak, dzieci w filmach też mnie irytują

ocenił(a) film na 7
DeadAsFog

Serio? A co takiego durnego te dzieci zrobiły? Były przestraszone i zaszokowane. W rzeczywistym świecie byłoby pewnie znacznie gorzej.

ocenił(a) film na 7
acidity

Całkowicie się zgadzam. Może były irytujące, ale zachowywały się właśnie tak, jak zachowują się dzieci. A dzieci są irytujące. Poza tym ich zachowanie było dla mnie bardziej przekonujące niż jakby miały zachowywać się niczym przeszkoleni żołnierze, bez emocji i nerwów.

ocenił(a) film na 6
Chomone

Tak.. fabularnie zaskakujący! Co 10 minut zaskakiwał mnie, jak bohater może podejmować tak irracjonalne decyzje... Już nie wspomnę nawet o tych "dzieciach"...

Chomone

Nie wiem czym Cie zaskoczył, w momencie jak 'obcy' nie zabił dziecka pod stołem wiedziałem że to ludzie.

ocenił(a) film na 7
gosu1985

No wiedziałem, że to ludzie jak "obcy" chodził na dwóch nogach uzbrojony w karabin i nóż do krojenia parówek, ale co z tego...

ocenił(a) film na 7
Chomone

Ale właśnie to było zaskakujące. Najpierw wołałem o pomstę jak można zrobić tak idiotycznych kosmitów, a potem zbierałem szczękę z podłogi, że reżyser zdecydował się na takie coś. Ok film może nie powala, ale sam pomysł jest niezły i wykonanie całkiem ok.

Chomone

Dokładnie. Pierwsza połowa była ok, scena nalotu bardzo mi się podobała, nawet czułam dreszczyk strachu. Późniejszy zwrot fabularny nadał temu filmowi zupełnie inny charakter i dorzucił +100 do jego odbioru. Szkoda, że zakończyło się otwartym zakończeniem. A może i lepiej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones