PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706065}

Zagłodzeni

Starve
4,1 2 813
ocen
4,1 10 1 2813
Zagłodzeni
powrót do forum filmu Zagłodzeni

Film "Zagłodzeni" to zbierająca niezbyt korzystne opinie produkcja, która przypadła mi do gustu. Fabuła ma pełno luk w fabule, jednak pomimo tego ogląda się go bardzo dobrze.

Plusem jest nieco nowa fabuła. Jeszcze nie widziałem filmu, w którym zabijasz, aby jeść. Owszem ten pomysł pojawiał się innych produkcjach, jednak nie na taką skale jak tu.

Wadą jest muzyka. Nie budowała ona klimatu, a piosenka, którą słyszałem w tle w trakcie napisów była żenująca. Do komedii była by okay, jednak do thrillera strasznie nie pasowała.

Zaletą jest główny bohater. Postać Becka została dobrze wykreowana przez Bobby'ego Campo. Jego gra aktorska spodobała mi się w "Oszukać przeznaczenie 4" i tu także pokazał, że jego talent się marnuje. W zasadzie to ze względu na niego zwróciłem uwagę na ten film.

Pozostała część obsady pozostała tylko tłem. Warto też wspomnieć o dziewczynie głównego bohatera, która została przedstawiona w taki sposób, że nie dało jej się lubić. Niestety, ale aktorka, która ją grała była bardzo "drewniana".

Ogólnie film jest niezły. 6/10.

ocenił(a) film na 3
theszymonfilipiak

Trochę poniżej moich oczekiwań są stwierdzenia "pełno luk w fabule", "wadą jest muzyka", "pozostała część obsady pozostała tylko tłem", które prowadzą u Ciebie do ocenienia filmu na 6/10. Według jakich kryteriów w takim razie oceniłeś ten film, bo nie mam pojęcia.

No i tak By The Way - nie uważasz, że już sam fakt tej tekturowej ściany pod koniec filmu, która oddzielała pokój dyrektora od jednej z cel? Po co ryli nożyczkami w ZBROJONYM BETONIE NOŻYCZKAMI (!) skoro mogli się stamtąd wydostać "wjeżdżając z buta" w ścianę i dokonując prawilnego mordobicia na tym dyrektorku? Już sam ten fakt u mnie doprowadza do oceny 5/10, a reszta dopełniła dzieła i jest 3/10 tylko dlatego, że kilka razy się zaśmiałem z głupoty tego "dzieła".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones