PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832583}
5,7 266
ocen
5,7 10 1 266
Zaginiona bez śladu
powrót do forum filmu Zaginiona bez śladu

6/10

ocenił(a) film na 6

Ktoś wie czy to na prawdę jest na faktach? Na końcu filmu nic nie powiedzieli, w necie też nic nie znalazłem...

jaca_cool

Też zainteresowała mnie ta historia i szukałam czegoś więcej, ale wygląda na to, że film był jedynie luźno inspirowany kilkoma różnymi wydarzeniami i mocno naciągany w porównaniu do prawdziwych historii które znalazłam:


[Możliwy SPOILER!] W 2017 roku koszykarka Jordan Hankins popełniła samobójstwo i matka dziewczyny twierdziła, że jej córka była dręczona i poddawana dziwnym rytuałom, ale nie przez drużynę, a jakieś afroamerykańskie stowarzyszenie zrzeszające studentów. To być może był motyw z filmu o tej dziewczynie co podrzucili matce wycinek artykułu pod drzwi. Co do głównych bohaterek, to znalazłam tylko historię o 19-letniej czirliderce z Teksasu, która po wyjeździe na imprezę do małej mieściny, została znaleziona martwa w samochodzie. Sprawę zamknęli, ale po czasie pojawił się świadek, który ujawnił, że na imprezie znęcali się nad dziewczyną, ale kilka razy zmieniał zeznania, więc nikomu niczego nie udowodniono...

ocenił(a) film na 5
jaca_cool

No i to najlepiej pokazuje, że te "fakty", to chwyt marketingowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones