PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784914}

Zaginione w Idaho

Last Seen in Idaho
3,8 120
ocen
3,8 10 1 120

Zaginione w Idaho
powrót do forum filmu Zaginione w Idaho

Jeśli nawet uda Ci się, drogi Widzu, przetrwać pierwszą połowę, to nie licz, że druga wbije Cię w fotel. Nie wiem , czy jest to to seksistowskie spostrzeżenie, ale obawiam się, że formuła thrillera jest czymś zdecydowanie innym dla kobiet i dla mężczyzn. Scenariusz do tego filmu stworzyła (niestety) Hallie Shepherd i to ona jest w kadrze przez 99% trwania filmu.
Całość robi wrażenie campowej produkcji, w której zaangażowali się kumple i kuzyni. Nie przypadkowo wspominam o kuzynach, kto zobaczy, ten zrozumie.
Co tam robi Casper Van Dien, wie tylko on.
Reżyser stara się zrobić wszystko, żeby było dobrze, intro jest naprawdę udane z doskonałą muzyką, ale co z tego? I tak jesteśmy karmieni papką składającą się z kryminału, thrillera, prekognicji i polityki, okraszonej zdolną rozwiązać każdy problem szczupłą blondynką.
Film jest średni w całym tego słowa znaczeniu i nie sądzę, aby miał szansę pojawić się na dużym ekranie, ale jakoś tego nie żałuję.

ocenił(a) film na 1
Julian_Mach

Niestety nie przetrwałem nawet połowy pierwszej połowy. Radzę omijać

ocenił(a) film na 5
dddolo

A ja byłem dzielny i obejrzałem, chociaż znam znacznie lepsze sposoby na zmarnowanie sobie 1,5 godziny!
Często żałuję, że zbyt rzadko daję filmowi minimalną ocenę, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że po pierwsze nieraz byłem za to odsądzany od czci i wiary (przykładowo filmy z tzw. serii o "Boyko", "Dunkierka"), po drugie z wiekiem chyba łagodnieję, a po trzecie w opisie nie pozostawiłem na tym filmie ani jednej suchej nitki.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones