PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169081}

Zaginiony świat

The Lost World
5,4 245
ocen
5,4 10 1 245
Zaginiony świat
powrót do forum filmu Zaginiony świat

Szukam

ocenił(a) film na 5

Gdzie można ten film zobaczyć, albo ściągnąć?

sss_111

Aktualnie na TV Puls o 18: 00 lub na Puls 2 o 20:30 :) .

ocenił(a) film na 5
misia1147

To jest serial, a ja mówię o filmie:-)

ocenił(a) film na 5
misia1147

W sumie, to ja go już znalazłem jakiś czas temu, tylko że w hiszpańskiej wersji językowej, nie było polskiej ani chociażby angielskiej. Jakos dziwnie się to oglądało, ale kiedyś jak byłem mały to już widziałem ten film i mniej więcej wiedziałem o co chodzi. Ale mimo to nadal poszukuję, tym razem wersji z lektorem czy z napisami albo oryginalnej po angielsku:-)

sss_111

aaa.. :) i jak wrażenia ? ;D Ja oglądałam jeden odcinek tego serialu, ale nie radzę oglądać ;) .

ocenił(a) film na 5
misia1147

Ja oglądam codziennie o 18:00, i wciągnął mnie ten serial, podoba mi się nawet:-) może efekty nie są najlepsze, ale jakos przyjemnie się ogląda he:-) a Ty co o nim sądzisz?

sss_111

:) Dzisiaj oglądałam jeden odcinek, ale jakoś nie rozumiem za bardzo o co chodzi ;( Nie wiem taki sobie. Nie ma to jak spamowanie :D !!

ocenił(a) film na 5
misia1147

No, dzisiejszy odcinek był trochę dziwny:-) zobaczymy co będzie dalej:-)

sss_111

Jakoś wolę Terra Nova lub Siły pierwotne ;) ale każdy ma to co lubi ; )

ocenił(a) film na 5
misia1147

Terra nova nie oglądałem, ale siły pierwotne jak najbardziej się zgadzam, świetny serial:-)

sss_111

Starsza wersja o niebo lepsza, bo ta nowa to dziwna jakaś :/

ocenił(a) film na 5
misia1147

Ale co siły pierwotne? To ja chyba tą starszą oglądałem, już dobrze nie pamiętam he:-)

sss_111

no, no starsza lepsza niż nowsza :)

ocenił(a) film na 5
misia1147

No, to ja tą starszą oglądałem:-) niezle to jest:-)

sss_111

Conor i James najlepsi :) ,, Ty też jesteś moim bohaterem ale ja cię przytulać nie będę " - James :D A jak teraz Konor gra w tej nowszej to prawie go nie ma i nie jest już taki fajny :)

ocenił(a) film na 5
misia1147

He już tego dobrze nie pamiętam, będę musiał sobie odświeżyć, ale ja oglądałem tą starszą wersję bo konora to pamiętam dobrze heh:-) a na tą nową też będę musiał zerknac .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones