PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11914}

Zaginiony w akcji 2

Missing in Action 2: The Beginning
6,2 5 228
ocen
6,2 10 1 5228
Zaginiony w akcji 2
powrót do forum filmu Zaginiony w akcji 2

Witam ja mam 3 cześci tego filmu 1 i2 sa nagrane z polsatu gdzie lektorem jest tomasz
Knapik a 3 to Janusz Koziol:):):)

użytkownik usunięty
tiger29

MAm 1 z tvp1, 2 z tvn ,3 z tvn i 1 z pirackiego vhs.WYMIENISZ SIĘ??

a co masz ciekawego z filmow na VHS może coś z bruce lee masz ?? albo van damme ????

użytkownik usunięty
tiger29

Chains,Rok w piekle cz 6 (1-5 są na gryzonu(ch)),Cobra serial.benny hill tele5
Z bruce lee to z tv4
Tylko dla sępów,
PODWÓJNE UDERZENIE vhs (nagrałem z 1 kiedyś

użytkownik usunięty
tiger29

mam 2 unikaty pisz na email.bo ta rozmowa to nie tutaj

A możesz mi podać swojego maila a jakie masz dwa unikaty???

użytkownik usunięty
tiger29

gg 47433472, z maila rzadko korzystam

użytkownik usunięty
tiger29

Raczej rzadkie wersje TV

ocenił(a) film na 7
tiger29

Kurcze teraz sobie przypomniałem że widziałem ten film za małolata
Scena z australijczykiem

giovanni50

Witaj a masz jakieś fajne filmy na VHSrip Giovanni :):):)

ocenił(a) film na 7
tiger29

Niestety nie

użytkownik usunięty
giovanni50

Jak ci się podobał film ?

ocenił(a) film na 7

Był spoko
Ten film tłukł mi się po głowie

ocenił(a) film na 7
giovanni50

A tak często jest emisja ..

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Ten film widziałem na jesieni 94
kuknełem w archiwum GW

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Gdzie on leciał na jesieni w tv w 1994 roku ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Albo publiczna albo Polsat

ocenił(a) film na 10

Kamil : Co myślisz o tej cześći ,,Zaginionego w akcji ,, ? Dobry czy bardzo dobry akcyjniak ? Nie przeskadzało ci trochę w tym filmie taki duży ,zanbiedbany zarost Chucka ? No i Chuck ubrany w takię jakieś brudne ciuchy ale w końcu był jeńcem wojennym w tym filmie .

użytkownik usunięty
bradock

To jest moja ulubiona część Zaginionego Tomku. Nie przeszkadzało bo w końcu jak mówisz był jeńcem więc to wszystko tłumaczy. Świetny akcyjniak, płk. Yina naprawdę można znienawidzić a końcowa walka to moim zdaniem jedna z najlepszych w karierze Chucka. Naprawdę świetna choreografia, Chuck walczy widowiskowo, aż miło papatrzeć jak tak pięknie bije tego złego:)

ocenił(a) film na 10

Ok ,dzięki Kamil za wyjaśnienie .Masz racje płk Yin świetny jako sadystyczny komendant obozu , ponato świetne walka Chucka ,widowiskowa ,twarda i realistyczna .Po za tym kultowa scena z szczurem czy masa eksplozji .W tym filmie również podobał mi się klimat lat 80 i ta typowa do tego okresu muzyka .Jednym słowem typowy klasyk z lat 80 !!!

ocenił(a) film na 10

Kamil nie ma żadnych wątpliwości że Chuck jest prawdziwą legendą kina akcji
dzięki takim filmom :
Samotny Wilk McQuade
Inwazja na U.S.A
Trylogia Zaginiony w akcji
Odział Delta 1&2
Kod Milczenia
Bohater i Strach
Można nie lubić Chucka ale za te filmy mu podzienkujemy ,właśnie dzięki takim filmom i takim aktorom
powstają dziś kolejne dobre akcyjniaki -Możesz zapoczątkować listę .Chuck to twórca klasycznego kina akcji : http://www.youtube.com/watch?v=7sYoz15w3-c

użytkownik usunięty
bradock

Masz rację Tomku, zapomniałeś jeszcze dopisać Droga Smoka legendarny wystep z Brucem Lee.

ocenił(a) film na 10

Tak ,Droga Smoka też znakomity film .

tiger29

mam 1 i 2 z pirackiej kasety :) ciekawy tytuł czyta lektor: Brawurowa akcja :) Niemiecki dubbing, piracki lektor, oldshool pełną gębą :D

ocenił(a) film na 10
lukkli93KCX

A mógł byś wzuć fragment na you tube albo ch.o.m.i.k.u.j ? Chetnie bym obejrzał chociaż fragment z ciekawości .

bradock

fragment znajdziesz na gryzoniu, tylko szukaj użytkownika Lukkli93

ocenił(a) film na 10
lukkli93KCX

Wiem ,już wczoraj go przez przypadek znalazłem .Super lektor !!! ,Klimat itp Dzięki Lukkli !!! A masz może wersje ,,Bohatera i Stracha ,, z niemieckim dubbingiem i Polskim Lektorem -Czyta Tomasz Knapik ? To jest ta wersja : http://www.youtube.com/watch?v=V5IufRGyBgA

bradock

Tego niestety nie mam. Nawet o takim czymś nie wiedziałem ^^ Ale scenka zacna :)

ocenił(a) film na 10
lukkli93KCX

Witaj .A masz może film z Chuckiem ,,Kod Milczenia ,, -wersja VHS ,z lektorem Koziołem ? Na ch.o.m.i.k.u.j jest wystawione jako ,,Zakodowana cisza ,, ale nie mogę tego pobrać ? Tylko krótki zajawek 10,51 MB..... Niestety .

ocenił(a) film na 10
lukkli93KCX

A masz może ,,Zaginiony w akcji ,,z Knapikiem nagrany z TVP1 ? Wystawił byś na ch*o*m*k*u*j ?

ocenił(a) film na 10
lukkli93KCX

A nie mógł byś całego filmu ,,Zaginiony w akcji 1 ,2 ,, wstawić na gryzonia ? Chętnie bym obejrzał ten rarytas z klimatycznym lektorem !
Widzę że ,,Komando ,, wystawiłeś ,podobnie ,,Predatora ,, z Koziołem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones