PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11893}

Zaginiony w akcji

Missing in Action
6,2 8 521
ocen
6,2 10 1 8521
6,0 3
oceny krytyków
Zaginiony w akcji
powrót do forum filmu Zaginiony w akcji

Ale widać że to jest o wiele gorsza podróba Rambo. Gdy ukazała się jego pierwsza część
zaczęło powstawać pełno filmów gdzie główny bohater rozwala wszystkich i wychodzi bez
zadrapania. Ale wystawiam mu ocenę 10/10 bo lubię takie kino akcji i na dodatek
niezniszczalny Chuck Norris...

cyborg.vandamme

JAK MOGŁEM ZAPOMNIEĆ O TYM ŻE VAN DAMME JEST W TYM FILMIE STATYSTĄ.
Już dodałem go do obsady filmu.

cyborg.vandamme

wiesz może w którym momęcie widać Van Damme

prof_mateusz27

Właśnie nie wiem, wyczaiłem Van Damme'a w "Ulicy Barbarzyńców", ale w "Zaginionym w Akcji" nie umiem, ale wiem że gra kierowcę samochodu, w końcu ja dodałem go do obsady filmu na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

Zagrał tu nie kierowcę ciężarówki, a był po prostu kaskaderem. Tak też opisany znalazł się w napisach końcowych filmu.

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

Czy ja wiem .......o wiele gorsza........ dla mnie oba te filmy są świetne lecz Sylvester Stallone wyglądał nieco naturalniej w roli żołnierza , któremu żadne przeciwnik nie straszny.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

To nie ma prawie nic wspólnego z Rambo jedynką, natomiast fabularnie to prawie to samo, co Rambo 2, a że Zaginiony powstał wcześniej, więc to Rambo 2 jest podróbą Zaginionego. Pozdro
Jednak z tych wszystkich "sam jeden zabił całą armię, a oni jego nie" z lat 80-tych, to mnie chyba najbardziej podchodzi Commando z Arnim. Ma pewien dystans, którego w filmach z Sylvkiem i Chukiem brak. No i niezłe teksty.

cyborg.vandamme

Popieram!

cyborg.vandamme

Wczoraj go odpaliłem i się zawiodłem straszna cienizna jak dla mnie,nawet jak na film z Chuckiem Norrisem .Fabuła wcale mnie nie wciągnęła. Oddział delta 100xlepszy.

ocenił(a) film na 7
Ruben_fw

No padłem:
https://www.youtube.com/watch?v=qqZ6WABelWw

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

DIALOGI faktycznie bywają błyskotliwe:

"-Braddock, przynosisz nam wstyd.
-Po to tu jestem"
:-)

albo jego rozmowa z Tuckiem, jakże wymowna:
-Dzięki, że ze mną zostałeś.
-A miałem wybór?
-Tak.

No i to:
https://www.youtube.com/watch?v=qqZ6WABelWw