PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570904}

Zaginiony wojownik

Guan yun chang
6,2 1 660
ocen
6,2 10 1 1660
Zaginiony wojownik
powrót do forum filmu Zaginiony wojownik

Obejrzeć można, ale bez fajerwerków. Lekkie rozczarowanie.

XxXxxEVeRaxxXxX

Zgodze się, 5 jest najbardziej sprawiedliwą oceną dla tego filmu, nie można powiedziec, zę był dobry, ani zły- po prostu średniak ;)

hackdevil

Film na początku wydawał się fajny. Niestety nie lobie latających Japończyków :/ Skaczą na 50 metrów wzwyż itp. to mi się nie podoba dlatego przestałem od połowy oglądać :)

gostekk

Nie "lÓbisz" latających "JAPOŃCZYKÓW" sic!!!
Na litość, kto ocenia filmy....

djembe

Zwykła literówka ja tam nie widzę"ó" tylko "o". Na litość tacy jak ty, niestety. O ch** Ci chodzi z "Japończyków"? Sic? Serio?

gostekk

Sorry Chińczyków w tym masz rację. Jednak to i to jest skośne, wydziera się i skacze jak małpa. Oczywiście chodzi mi o ich filmy. Za to bardzo lubię Koreańskie kino. Chińczycy k Japończycy nie dorównują im do pięt pod tym względem.

gostekk

Heheh, nie będę wdawał się w dyskusję bo szkoda mi czasu, na Ciebie, przemyśl, zobacz film ponownie, pomyśl. To nie boli.
Pozdrawiam

djembe

Skoro Ci szkoda czasu to po co odpisujesz. Sam sobie zaprzeczasz. Trzeba było się nie czepiać, gdyż każdy ma prawo do swojej oceny i gustu. Sam prowokujesz a później umywasz ręce. Raczej mi szkoda Ciebie. Nie mam czego przemyślać i oglądać, bo nie jest to film w moim guście. 3m się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones