PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7668}
7,4 5 517
ocen
7,4 10 1 5517
Zagrożenie dla społeczeństwa
powrót do forum filmu Zagrożenie dla społeczeństwa

9/10

ocenił(a) film na 9

Kocham filmy w tym klimacie :) film świetnie oddaje realia tamtych czasów, wiele bym oddał, żeby sie przenieść choć na chwile do początku lat 90 i pobujać lowriderem po Los Angeles ;)

ocenił(a) film na 10
dawcio19

za bialy jestes, zeby sie tak pobujac :)

ocenił(a) film na 9
funkadelic

Na pewno ? https://www.youtube.com/watch?v=xB8DMfjpuAM ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
funkadelic

Słucham tego i tego, dla Ciebie może i gówno, ja tam dostrzegam w wielu kawałkach mądry przekaz, nie muszą być czarni żeby tworzyć dobrą muzykę, ale też nie ukrywają w kawałkach, że to na tych właśnie czarnych się wzorują.

ocenił(a) film na 10
dawcio19

a jaki jest przekaz w tym fajansie? Kolesie chca robic g-funk, ale wychodzi totalne dziadostwo. Dla mnie caly polski hh to jakas pomyłka, kilka nielicznych osob jest wartych uwagi, a tak to jedna wielka kupa.
Biali artysci zwiazani z hip hopem sa i to naprawde swietni, ale w USA czy Francji. Jest ich od groma, ale takie gowno to osmiesza niestety ta muzyke i powoduje, ze jest skrzywiony obraz tego gatunku przez osoby, ktore nie wiedza jak wyglada prawdziwy hip hop.

ocenił(a) film na 9
funkadelic

Nie chodziło mi akurat o tą nutę, myślałem że ogólnie uważasz polski hh za "gówno", ale tak jak piszesz jest kilku artystów wartych uwagi, co do reszty może i nawet się z Tobą zgodzę.

ocenił(a) film na 7
funkadelic

To nawet g-funk nie jest tylko jakaś marna imitacja new age'owego West'u. 2cztery7 zrobili dwa dobre albumy w których można poczuć trochę klimat złotej ery g-funku czyli 92'-96', ale wiadomo, że tego nie da się przenieść dalej niż za granice LA, może z małymi wyjątkami.

ocenił(a) film na 10
damian111

g-funk oficjalnie to tylko z Cali, ale sa wlasnie wykatki, np z NYC ta pani: watch?v=npiwfg_6L_Q

ocenił(a) film na 8
funkadelic

funkadelic sto procent racji

ocenił(a) film na 8
dawcio19

z tą ganja mafią to doje*ałeś XDDDD im też sie poj*bało przerabiają my nigga jakby byli nigga

ocenił(a) film na 7
dawcio19

Jesteś totalnym kretynem, jeśli imponuje Ci bieda, brak wykształcenia, perspektyw, jedyny sens istnienia związany z handlem narkotykami i strzelaniem z tymi, którzy akurat noszą inne barwy. Wiele byś oddał? No to zapraszam teraz do Stanów, pobujaj się. Myślę że czekają na Ciebie z otwartymi ramionami.

doggod525

Masz rację; jeśli zaś chodzi o powitanie, to raczej 'dawcio' by musiał się na nich "otworzyć" –miałby taki g-funk, że przez tydzień by nie usiadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones