PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7668}
7,4 5 534
oceny
7,4 10 1 5534
6,0 2
oceny krytyków
Zagrożenie dla społeczeństwa
powrót do forum filmu Zagrożenie dla społeczeństwa

Odradzam!

ocenił(a) film na 3

Gniot bez przekazu i bez klimatu! Niestety, oceny na filmweb.pl sprowokowały mnie do zakupu w/w filmu. :(

redmail

to jak ci sie nie podoba a masz go i jest ci nie potrzebny do daj go mi :) bo mi sie podobał

użytkownik usunięty
redmail

a bo ty głupi jestes:D kupujesz filmy te które maja najwiecej na filwebie?? To jest raz.. a dwa, to moze jak bys sie urodzil w slumsach, albo w dzielnicy "zbłąkanych kul" to moze cos bys wywnioskowal i wkrecil sie w klimat, a tak lipa. Jestesmy zwyklymi bialymi krakersami:D

ocenił(a) film na 8

XDDDD

ocenił(a) film na 7
redmail

A niby po co są serwisy internetowe takie jak dailymotion lub youtube? Wpisujesz tytuł, ogladasz kilka trailerów i decydujesz sie kupic lub zrezygnować z zakupu danego filmu.

redmail

Zajeisty film, ale nie dla każdego :)

ocenił(a) film na 10
oes

no właśnie, "nie dla każdego". komuś sie może spodobać bo jest oparty o slumsach i gangsterach. są też tacy którym nie podoba sie przemoc i przekleństwa. zdecydowanie nie polecam filmu wrażliwcom, dzieciom i fanom muzyki rock, bo tylko marudzą że sie im nie spodobał bo bla bla bla. trzeba zrozumieć o co chodzi a potem opisać swój problem.

Ronnie8

Jak ten film skrytykuje każde dziecko kwejka - "bo mórzyni a mórzyni som gupi"

ocenił(a) film na 7
redmail

Dobry film z przekazem

ocenił(a) film na 9
BEATAiDAMIAN

Podbijam. Film traktuje o wyborze jakim jest pozostanie w dzielnicy z poszukiwaniem lepszej przyszłości. W ten klimat trzeba się wczuć, i to doskonale wyjaśnił Ronnie8, którego wiadomość - standardowo "podbijam".

użytkownik usunięty
redmail

Redmail? LOL to praktycznie arcydzieło, jak nie znasz i nie interesujesz się kulturą afroamerykanów, to nie oglądaj i nie oceniaj tego typu filmów, please

redmail

Jeśli z tego filmu nie wyciągnąłeś ani jednego sensu, oznacza to, że jesteś niedoj3banie inteligentny. A mam 8 typów inteligencji. Rozwijaj się.

ocenił(a) film na 8
redmail

Wysłałbym ciebie redmailu na taką dzielnice, roz...bali by cie i byłby spokój.
W sumie to szkoda gadać... pif paf

ocenił(a) film na 3
aswq1

Dziękuję wszystkim za tą wspaniałą dyskusję. Film obejrzę raz jeszcze z tego względu, że chciałbym rzetelnie rozwinąć moją wypowiedź i napisać co mi się konkretnie w filmie nie podobało. Również należy Wam się szacunek za trafnie postawione diagnozy psychologiczne, które dotyczą się mojej osoby. Pozwoli mi to być lepszym człowiekiem i poznać siebie dokładniej, a na pewno umożliwi trafniejsze ocenianie filmów. Z zapartym tchem będę śledził tą niesamowitą wymianę zdań i czym prędzej po powrocie z mojej ciężkiej pracy zasiądę do oglądania tego "arcydzieła". Pozdrawiam serdecznie.... bum bam.

ocenił(a) film na 3
aswq1

Dziękuję wszystkim za tą wspaniałą dyskusję. Film obejrzę raz jeszcze z tego względu, że chciałbym rzetelnie rozwinąć moją wypowiedź i napisać co mi się konkretnie w filmie nie podobało. Również należy Wam się szacunek za trafnie postawione diagnozy psychologiczne, które dotyczą się mojej osoby. Pozwoli mi to być lepszym człowiekiem i poznać siebie dokładniej, a na pewno umożliwi trafniejsze ocenianie filmów. Z zapartym tchem będę śledził tą niesamowitą wymianę zdań i czym prędzej po powrocie z mojej ciężkiej pracy zasiądę do oglądania tego "arcydzieła". Pozdrawiam serdecznie.... bum bam.

ocenił(a) film na 3
aswq1

combo

użytkownik usunięty
redmail

lol śmieszny tekst.

A przekaz w tym filmie jest taki, że mnóstwo młodych Afroamerykanów wywodzących się z najniższych warstw społecznych jest skazana na najgorszy margines społeczeństwa. Mógł bym rozwinąć ów wątek ale nie wiem czy był byś zainteresowany. Pozdrawiam

ps. Film ten jest z moich dawnych klimatów (wychowałem się na muzyce Rap właśnie z L.A, słuchałem tego w latach '90) to nie uważam go za jakieś wybitne arcydzieło. Niemniej wystawienie mu oceny 3 uważam za "lekko" niesprawiedliwe. Peace

ocenił(a) film na 10
redmail

gniot to jeden wielki masz w glowce......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
800dpi

Polska mafia to śmiech na sali, a co do czarnych, to się zabijają ,a pozniej twierdza ze biali to rasisci.

redmail

Gniot to twój komentarz.

ocenił(a) film na 8
redmail

Napisać, ze ten film jest bez klimatu... Bezcenne!

ocenił(a) film na 3
Alcatraz_123

Uznać, że ten film to arcydzieło... Żenujące!

ocenił(a) film na 8
redmail

Uznać że ten film to 'gniot' - to dopiero jest żenujące. Na pewno bliżej mu do 10/10 niż 3/10 choć w obu przypadkach są to skrajne oceny. Nie ma przekazu? Nie ma KLIMATU? Mogę zapytać ile masz lat?

ocenił(a) film na 8
Alcatraz_123

hahahaahahah

redmail

ZAJEBISTY FILM, WRAŻLIWE DUSZE NIECH WŁĄCZĄ SOBIE GUMISIÓW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones