PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1054}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
5,6 10 830
ocen
5,6 10 1 10830
7,0 2
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum filmu Zagubieni w kosmosie

Super!

ocenił(a) film na 10

Jeden z lepszych filmów jakie widziałam (a widziała sporo!). Bardzo chętnie do niego powracam :) Szkoda, że nie powstały następne części ;(

ocenił(a) film na 9
weraq___

I ja się zgadzam. Uważam za jeden z lepszych filmów SF. Akcja całkiem fajna, role zagrane porządnie, efekty specjalne nie rażą w oczy. Mi się podobał i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
zap

No cóż zapp, zapewne fan Władcy Pierścionka?

weraq___

Nie. Sztuka zrywania, To właśnie miłość, Trudne słówka, Po drugiej stronie łóżka, wiec rozumiesz czemu tak przygłupawo sie śmieje :-)

pzdr.

użytkownik usunięty
einhander

Widzę tutaj zachwyt nad jednym z najgorszych kiczy przez które niestety przeszedłem ;P

10/10 dla tej chały? Poważnie?

gdzie ty widzisz zachwyt?

użytkownik usunięty
einhander

W maksymalnych wystawionych ocenach

w moim przypadku oceną się nie sugeruj. wszystkie mają 10.

weraq___

do JEDNEGO Z LEPSZYCH filmów raczej mu daleeeeeeko, choć musze przyznac ze film sie calkiem fajnie oglada :)
taki lajtowy filmik dla kogos kto chce sie zrelaksowac

exile

ja mu daje 5+/10
tak dla sprostowania :)

ocenił(a) film na 4
exile

4/10 - przykre, zwłaszcza ze względu na Oldmana: (

ocenił(a) film na 7
weraq___

Widziałem go, kiedy miałem jakieś 12lat i wtedy mi sie podobał......musiał skoro pamiętam po ośmiu latach tytuł.

Pawelx1988

Hmmm...sporo filmów, tak? Jakoś nie sądze :)

ocenił(a) film na 7
MR_ciachciach

Moim zadaniem byłby bardzo dobrym filmem gdyby nie namieszali tak z tymi podróżami w czasie. W pewnym momencie zgubiłem się co należy do przeszłości, co do teraźniejszości a co do przyszłości.

Pawelx1988

u mnie dokładnie to samo - jak miałem coś około 10 może 12 lat to go
widziałem i wtedy wydawał się bardzo dobry - teraz wolę go nie oglądać żeby
nie psuć sobie opinii o filmie i aktorach...

ocenił(a) film na 7
malibu2

Ja miałem 15 i wg. mnie wtedy film był zajebisty,zrsztą i teraz bym chętnie go obejrzał :D.

ocenił(a) film na 7
malibu2

Ja miałem 15 i wg. mnie wtedy film był zajebisty, zresztą i teraz bym chętnie go obejrzał :D.

ocenił(a) film na 5
eulogy_pl

Mysle ze spisuje sie jako space opera dla mlodszych widzow (nie mam tu na mysli wylacznie dzieci).

ocenił(a) film na 7
malibu2

Ja w 1998 miałem 19 lat
Wtedy to wszedł ten film oraz Armageddon

ocenił(a) film na 6
giovanni50

ja tez w 1998 mialem 19 lat i jak ogladam ten film to zawsze mi sie podoba moze ze wzgledu ze to byl naprawde fajny okres w moim zyciu a moze mam taki gust mi sie podobal i jak ogladam poraz kolejny przezywam fajna podroz do przeszlosci takze film ma w sobie cos fajnego pozdrawiam

weraq___

Widać sporo jest pojęciem względnym. Radzę obejrzeć więcej filmów.
Szkoda Oldmana, że dał się wciągnąć a taką żenadę. Scenariusz jak z lat 50-tych XX w. a wykonanie jak z kina niemego.

ocenił(a) film na 10
Jollero

" Radzę obejrzeć więcej filmów." ?? Jak narazie 1300 filmów oglądniętych mi wystarczy....A zdania o filmie nie zmienię. Oglądam kolejny raz z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
weraq___

Ja również właśnie widziałem. Bardzo fajny i wciągający film. Oceniam go na 8.

weraq___

1300 filmow to nie jest jeszcze imponujaca liczba . pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
luzzysk

Jak na moje lata, całkiem imponująca :P

ocenił(a) film na 6
weraq___

I ja się dołączę do tego, starego już nieco wątku. Całkiem sprawny film, na pewno dobra rozrywka dla młodszych widzów.
Ja osobiście jestem pod wrażeniem ogólnej, dość "komiksowej" wizualizacji. Szczególnie pozytywne wrażenie zrobił na mnie animowany potwór-pająk. Jak na tamte lata, świetnie wykreowana postać.

ocenił(a) film na 4
Sony_West

Trochę dziwny film, dość nudny, jakby niskobudżetowy aczkolwiek miał kilka fajnych, naprawdę zaskakujących momentów.

ocenił(a) film na 7
weraq___

a dla mnie najlepszym zdaniem ever, jakie w zyciu przeczytalem ever, ever - a te zycie wcale nie jest takie krotkie, czyli sporo mi sie juz roznych rzeczy naczytalo - to jest to: "Jeden z lepszych filmów jakie widziałam (a widziałach sporo!)." - Teraz to sie zastanawiam co z niego moze wynikac - i osobiscie wpadlem na kilka opcji, ale przez moj wrodzony pietyzm, a wiec takt i szacunek zamilkne lepiej jak grob...
Z powazaniem - na shledanou i papatki... :)

ocenił(a) film na 5
weraq___

na pewno dobry?
Nostalgia Critic pl Zagubieni w Kosmosie: cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=dyzlX9mCKzE cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=FdVkH9SQbJI
dodatkowo: https://www.youtube.com/watch?v=ALGMOCHo0bg
a kosmiczna małpa jest uznawana za jedno z najgorszych CGI w historii: https://www.youtube.com/watch?v=blZGns7QGCo&feature=youtu.be&t=5m33s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones