PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 442
oceny
7,5 10 1 76442
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

3/10

ocenił(a) film na 3

Czytając wcześniej komentarze i recenzje nastawiłem się na bardzo dobre kino. Niestety... Nawet kilka puszek napojów energetycznych nie uchroniło mnie od przysypiania. Ambitny film? Chyba po grzybach halunkach ;) Aktorzy grali równie mizernie jak ja w "Pamiętnikach z wakacji" itp gównach;]

ocenił(a) film na 3
paprica071

Ekstra to opisałeś zgadzam się z tobą też się nastawiłem na dobre kino a tu porażka film do dupy

ocenił(a) film na 10
roland_roland

Patrze jakie filmy oceniacie na 10 i jakos mnie nie dziwi ze wam sie nie podobal. Lynch nie jest dla kazdego :)

ocenił(a) film na 3
Frantic91

Stary oklepany beznadziejny tekst :) Ale ja też przejrzałem twoje i myślę, że musisz dawać po kablach...

ocenił(a) film na 10
paprica071

Oklepany czy nie duzo w nim prawdy. Co kto lubi. Sorry ale nie wiem co to znaczy dawac po kablach

ocenił(a) film na 10
paprica071

dobra juz wiem, slang z podworka no coz... nie trafiles na swojego ziomka :D

ocenił(a) film na 3
Frantic91

Oczywiście, że nie trafiłem, bo ja takie pipy omijam szerokim łukiem :) A na tym podwórku to myślę, że ciebie można spotkać przemykającego cichaczem, bojącego się własnego cienia z gównem w gaciach ;)
A wracając do filmu, to poćpam sobie kilka lat i może będę taki fajny jak ty i spodoba mi się ten kicz ;)

ocenił(a) film na 10
paprica071

Nie rozumiem skad tyle agresji w mlodziezy w dzisiejszych czasach :D Czy ja powiedzialem cos zlego ze juz startujesz z glupimi tekstami? Wogole robi sie offtop wiec szkoda gadac juz. Peace mistrzu, To chyba ten testosteron :D

ocenił(a) film na 10
Frantic91

Gimbusy tak maja nie przejmuj sie :)

ocenił(a) film na 8
paprica071

Nawet nie wiesz co tak naprawdę odgrywają aktorzy, a paplasz o poziomie ich aktorstwa. Mizerny masz odbiór, a po tekstach jakie tu wipisujesz doswiadczenia nie masz wielkiego, zatem wiekszosci scen i tak nie zrozumiesz, taki juz ten podły Lynch, jeszcze po ten film wrócisz jak inaczej bedziesz interpretować.

ocenił(a) film na 3
Shambler

A co takiego odgrywają?

ocenił(a) film na 8
ReadyFreddie

Role odgrywają a czego ty się spodziewałeś ?

ocenił(a) film na 3
Shambler

-"Nawet nie wiesz co tak naprawdę odgrywają aktorzy"
-"Role odgrywają "
Genialne. Takie oryginalne.

ocenił(a) film na 8
ReadyFreddie

Oryginalny to ty troll jesteś. Czy ty po głupim pytaniu naprawdę liczyłeś na inteligentną odpowiedz ? Jeżli tobie są obce podstawowe walory w naszym życiu jak, zauroczenie, miłość, strach, czy zazdrość to nie jesteś w stanie zrozumieć geniuszu Lynch'a a co dopiero jakiegoś gościa z forum, dlatego uznałem moją wypowiedź jako zbędną.

ocenił(a) film na 3
Shambler

Pytałem całkowicie serio. Byłem ciekaw czy potrafisz uzasadnić swoje zdanie, czy sypiesz pustymi frazesami, jak wielu użytkowników, którzy egzaltują się tym filmem.

ocenił(a) film na 8
ReadyFreddie

Jestem w stanie a dlaczego niby nie ? Tylko na co ci moja interpretacja która przez wachlarz zyciowych doświadczeń może być zupełnie inna niż twoja. Ludzie wychwalają ten film bo jest ostry w swoim przekazie a ytm bardziej gdy miałeś do czynienia w.w walorwmi życiowymi, jak np w scenie z projektorem gdzie aż czuć smak zazdrości, albo pierwsze spotkanie z mr. Mystery ktorego rola jest fantastycznie odegrana czuc niesamowity wyraz zakłopotania i dyskomfortu a nawet strachu, co Lynch w swoim przekazie wyraził w moim odczuciu wrecz fantastycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones