PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 442
oceny
7,5 10 1 76442
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada
Matiasparviere70

Woooooow gratulujemy, musiałeś się nieźle wysilić, żeby to napisać i bardzo się cieszymy, że napisałeś 2 posty, a nie jeden, ten pierwszy byśmy przeoczyli, ale na szczęście napisałeś drugi i przypomniałeś, żeby zobaczyć ten pierwszy! Genialne, zatrważające, spektakularne i jakże głębokie! Brawa, panie i panowie, autor postu JUŻ SIĘ WYPOWIEDZIAŁ! Ten zmysł taktu, to... przemówienie, genialny koncept, zadziwiająca pointa, a co najlepsze - kreatywna proza! Ludzie wiwatują! Czy będę kolejne części tego arcydzieła? Chodzą plotki, że ma być jeszcze "Już to napisałem", a niektórzy posuwają się nawet do spekulacji "Już wszedłem na forum"! Prosimy o informacje!

ocenił(a) film na 4
marcin2321

Hmmm,no cóż ja sie nie chwale ja po prostu mam talent,jestem skromny,jestem piękny i do tego nie przeciętny.A wszystkich fanów informuje,coś jeszcze będzie z mojej twórczości.Proszę o cierpliwość i na razie upajajcie się tym co jest.

ocenił(a) film na 6
Matiasparviere70

Dobre i to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones