PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 439
ocen
7,5 10 1 76439
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

Moje zrozumienie

ocenił(a) film na 10

Moja rozkmina podchodzi pod science fiction ale jest logiczna.

Fred mógł się zamienić w Pete'a i miał swoją kopie doskonałą o której nie wiedział. Kopia również mogła się zamieniać w Pete'a tylko że wiedziała o swoim oryginale. Blondynka miała tak samo kopie tylko w tym przypadku kopią była brunetka. Oryginalny Fred trafił do więzienia za zabójstwo brunetki i w celi zamienił się w Pete'a co zdziwiło strażników. Kopia Freda trafiła do pierdla za morderstwo Andy'iego i fiuta e... to znaczy Dicka :D tylko że Andy'iego zabiło drugie wcielenie kopi Freda czyli Pete (2 osoby w 1 ciele). Brunetka zginęła jako ostatnia po tym jak Fred otrzymał wiadomość od swojej kopi że Dick nie żyje i po tym jak kopia trafiła do więzienia.

Co z "tajemniczym gościem"?
Istniał tylko w jednym momencie jak była impreza. On z Fredem nie rozmawiał to było jego wyobrażenie, dla czego? Po prostu tak sobie wyobraził bo go zaciekawił. Fred nigdy nie widział go w innym miejscu ani z nim nie rozmawiał. To była postać bez znaczenia. Twórca chciał nas wprowadzić w maliny. Dla czego tak myślę że widział go tylko na imprezie? Bo pytał się Andy'iego kto to jest i mu odpowiedział że go nie zna. W innych momentach nie było potwierdzone że on był, otóż był ale ogólnie jako zwykły człowiek gdzieś. Chcę zaznaczyć że Fred widział go tylko na imprezie a tak poza tym tylko sobie wyobrażał że go widzi i że z nim rozmawia.

To wszystko można poskładać do kupy jeśli się kieruje tą mentalnością. Brawo dla tych co mieli inne interpretacje i dla tych co myśleli tak jak ja. To był film przy którym trzeba było długo pomyśleć żeby zrozumieć o co w nim chodziło. Filmy które można zrozumieć na więcej sposobów niż jeden mają w sobie magię i to jest super.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones