PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 442
oceny
7,5 10 1 76442
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

durniejszego filmu ja w życiu nie widziałam! Jedno wielkie nieporozumienie. jak ktoś mówi że film jest piękny głęboki i wciągający to świadczy to o jego obłudzie i chęci do bycia tym jednym jedynym, który ten film rozumie. Jedynym plusem jest fakt,że po filmie zostaja ci refleksje. Długo nie możesz dojść do siebie pytając: o ja pi..., co to k... było????!!!!
Chała, chała i jeszcze raz porażka. Od początku do końca nieporozumienie.

majola

ja tam sie z Toba nie zgodze, ale rozumiem co czujesz. Ja mialem takie mysli po obejrzeniu "Głowy do wycierania". "Zagubiona autostrada"
ma u mnie 10, wspaniałe kino, MASAKRYCZNIE wgniatajacy klimat, arcydzielo:)

ocenił(a) film na 10
majola

wpis majola to mistrzostwo świata. jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o świecie filmów, powinien wiedzieć czego sie spodziewać zaczynając oglądać film Lyncha. cholera wie jakie majola lubisz filmy, ale ...
-musisz przyjąć do wiadomości że są ludzie którzy oglądają filmy Lyncha i fascynują się światem który reżyser w nich "kreśli", i nie kreują się na lepszych kinomanów niż ci którzy tego filmu nie lubią.
-i co najśmieszniejsze piszesz że film zmusił cię do refleksji i wprowadził zamęt w głowie. to świadczy o wielkości filmu. jeśli próbujesz go analizować to było to dzieło filmowe a nie kolejny holywoodzka pusta produkcja. sam sobie zaprzeczyłeś.
reasumując filmy Davida Lyncha są przeznaczone do wąskiej grupy kinomanów, a zagubiona autostradę każdy tłumaczy na swój sposób, bo nie można go logicznie do końca wytłumaczyć. i o to w tym chodzi

ocenił(a) film na 10
slav_

mistrzostwo swiata to jej/jego ulubione dziela , pila 2 i ring 2 ;]

takich osob nie zmienisz bo wiekszosc to masa - papka co ma srednio w glowie - plytka osoba plytko odebrala to arcydzielo ,

taka opinia moze tylko smieszyc i tyle , nie ma co sie wogole spinac na to

ocenił(a) film na 10
majola

Ja też nie zgodzę sie z Majola, moim skromnym zdaniem film jest świetny, niesamowity klimat, niesamowicie dziwne, tajemnicze psychodeliczne rozmowy, tak jak napisał slav film przeznaczony do wąskiej grupy kinomanów. To że film ci sie nie podobał, to nie znaczy że każdy kto uważa ze film jest "piękny" ma "chęci do bycia tym jednym jedynym, który ten film rozumie" Dla mnie 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones