PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566015}

Zagubiona przyszłość

The Lost Future
4,7 3 049
ocen
4,7 10 1 3049
Zagubiona przyszłość
powrót do forum filmu Zagubiona przyszłość

Jedynka sięga dna?!

ocenił(a) film na 3

Jedynka zaczyna nadawać filmy na poziomie Tele5.
Może być jeszcze gorzej???

ocenił(a) film na 6
Ahmed_1

Już dawno tak robią...nie ma czym zapełnić ramówki to walną jakąś niskobudżetówke,dystrybucja filmu tania a pewnie i tak ktoś tam obejrzy.

Ahmed_1

Nie marudź już.
Jedynka na tle innych programów telewizji naziemnej i satelitarnej wypada zdecydowanie dobrze.
A , że zdarzyło im się wydać słaby film , to nie powód żeby porównywać ją z Tele5.
Zresztą nie znam stacji , która by emitowała SAME dobre filmy.

ocenił(a) film na 3
GarvinSitho

Nie marudzę, stwierdzam fakt.
Kiedyś dawnej telewizji publicznej nie zdarzały się raczej takie "wpadki".

Ahmed_1

Fakt , musi być na czymś oparty , by mógł być nazywany faktem , a puste słowa i ogólniki to tylko zwykła , naciągana opinia.
Jedynka nie puszcza en masse głupich paradokumentów jak Polsat , stronniczych stricte politycznych TVNowskich debat z komuchami w roli głównej czy gównianych talk show w którym płaci się ludziom za udawanie idiotów.
Na tle innych programów wypada jak wcześniej pisałem bardzo dobrze m.in. dlatego , że puszcza nie tylko gówniane polskie telenowele , ale też seriale amerykańskie ( kiedyś LOST , później Masters of Horror , teraz Walking Dead ).
W przeciwieństwie do innych stacji Jedynka umie powalczyć też o starszego widza , dlatego też puszczają świetny cykl pt. Męska rzecz na Dzikim Zachodzie , co dla mnie jako fana westernów jest strzałem w dziesiątkę , zważając też na fakt , że ostatnio tylko TCM coś robi w tym kierunku.

ocenił(a) film na 3
GarvinSitho

Zauważ, że napisałem "Jedynka zaczyna nadawać filmy na poziomie Tele5". Nic nie wspominałem o innych produkcjach, w tym talk show czy paradokumentach ;)
Oczywiście, że Jedynka wypada mimo wszystko lepiej (jeszcze) aniżeli stacje prywatne.
Fakt musi być na czymś oparty? Oczywiście. Wystarczy porównać oceny niektórych filmów nadawanych w TVP i stacjach komercyjnych - choćby właśnie na takim portalu jak FilmWeb. Niestety coraz częściej zdarzają się "wpadki" publicznej o których napisałem.
Też lubię westerny :) Można je pooglądać np. w TVN7. Nie tak dawno nadawali całkiem niezły "Jak zdobyto Dziki Zachód". Polonia 1 też puszcza coś od czasu do czasu.

Ahmed_1

Po nazwie tematu myślałem , że chodzi Ci o całokształt a nie o same filmy.
Tak czy tak uważam , że porównanie filmów nadawanych przez Jedynkę do tego co leci na Tele 5 jest co najmniej niesmaczne.
Są gorsze i lepsze produkcji ( dziś np. Krzyk 2 ) , ale dużym problemem jest moim zdaniem godzina nadawania.
Wiele stacji ( w tym przypadku też 1 ) robi ten błąd , że woli wcześniej nadać jakiś bezmózgi chłam dla niedororozwojów a ambitniejsze kino przesunąć na późniejsze ( często zbyt późne ) godziny.

Racja.
W TVN 7 też lecą i to o stosunkowo dobrej porze.
'Polonie' nie wiem czy posiadam , musiałbym poszperać w dekoderze.

ocenił(a) film na 1
Ahmed_1

Teraz jest duuużo gorzej.

mak65

w tvp tylko wiadomości oglądam.......

Bo nie stać mnie na dopalacze:)

Ahmed_1

Odpowiadając na pytanie: po niemal dekadzie stwierdzam, że JEST, a nie MOŻE. No nic, wracam do szukania jakiegoś dobrego filmu sci-fi, którego jeszcze nie oglądałem... zaraz! Przecież mogę włączyć TVP INFO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones