PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861907}

Zajmiesz się nim?

Ahí te Encargo
5,5 1 158
ocen
5,5 10 1 1158
Zajmiesz się nim
powrót do forum filmu Zajmiesz się nim?

Dla mnie, choć bardzo się starałem, ten film jest absolutnie nie do przyjęcia. Ze względu na idiotyzm. Facet, który ma parcie na posiadanie dziecka i kobieta, która woli robić karierę zawodową. Ona zachowuje się normalnie, tłumaczy, że nie, oraz dlaczego. On natomiast- miałem wrażenie, że penis zamienił mu się w cipkę, sam się zapłodni i sam urodzi bejbisia. Zachowanie głównego bohatera budziło we mnie zwyczajnie odrazę. Ode mnie to "arcydzieło" ma naciągane 1.

ocenił(a) film na 5
grzegorzanu

Mnie to również denerowało że on tak strasznie na nią naciskał po którymś razie miałam ochotę go zdzielić

grzegorzanu

Ten film jest dla mnie bardzo słaby, było tylko kilka elementów, które nawet mnie rozbawiły.
Jeden z głupszych dialogów to ten, gdy on mówi, że chce zostać tatą, ale ona nie musi być mamą i że on się będzie zajmował dzieckiem, a ona może się dalej rozwijać w pracy. Dla mnie to idiotyczne, bo jak on chce być ojcem, a ona nie musi być matką to po co mu żona? Poza tym dziecko zajmuje prawie cały czas, więc ten pomysł jest dla mnie absurdalnie głupi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones