PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106414}

Zakładnik

Collateral
7,2 73 124
oceny
7,2 10 1 73124
7,6 17
ocen krytyków
Zakładnik
powrót do forum filmu Zakładnik

Tom Cruise świetnie wygląda w tym filmie. Garnitur idealnie wygląda z jego srebrną fryzurą.

Co myślicie o tym seansie? Z trudem zdecydowałem się na oglądanie tego filmu, a nie filmu Scorsese na TVP1. Jest cudowny.

ocenił(a) film na 9
SilverBlade12

Film maksymalnie niedoceniony, dla mnie przynajmniej oczko wyżej. A kawałek z wprowadzenia w postać policjanta (Tom Rothrock - 'Rollin' Crumblin) - świetny.

ocenił(a) film na 8
radeush

A kojarzysz może tytuł tego kawałka co leciał w scenie w dyskotece?

ocenił(a) film na 8
Lajla

Oke już mam;d

Lajla

To możesz podać nazwę bo mi się też spodobał ;p

ocenił(a) film na 9
Czakuu

Muza z dyskoteki to Paul Oakenfold - Ready Steady Go

watza

Taaaa, prawie obejrzałem do końca... Gdyby nie te je**ne reklamy zrobiłbym to, do cholery!

ocenił(a) film na 8
watza

Egzakli ]8)

ocenił(a) film na 8
Lajla

Takie kawałki w tle są naprawdę świetne. Pamiętam super muzę w klubie Drexlla w Prawdziwym romansie i utwór na dysce w Nagim instynkcie. Tak samo ten kawałek z Zakładnika, rewelka.

ocenił(a) film na 8
SilverBlade12

Tom z tą siwizną wyglądał w tym filmie z 2004 roku starzej niż wygląda aktualnie heh

ocenił(a) film na 7
pauli05

według mnie to on w ogóle nie za piękny jest :P

ocenił(a) film na 7
SilverBlade12

nie przesadzałabym z tym 'cudownym', ale film rzeczywiście całkiem niezły

ocenił(a) film na 8
Sol89

calkiem niezly? tez opinia przesadzona.Bardzo dobry wiec swietny

użytkownik usunięty
SilverBlade12

Dla mnie ten film to mikstura Driver/Thief/Miami_Vice(serial)/Risky Business(ten ostatni tak naprawdę nie wiem czemu). Dziwię się, że jako fan Mann'a nie znałem wcześniej tego filmu, może dlatego, że nie przepadałem za Foxxem, ale zmieniam nieco nastawienie do niego po tym obrazie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones