PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481929}

Zakładnik

Plennyj
6,0 522
oceny
6,0 10 1 522
Zakładnik
powrót do forum filmu Zakładnik

Film ciekawy

ocenił(a) film na 6

Film ciekawy, nie banalny ale nie dla maniaków gier komputerowych i fanów współczesnych filmów wojennych Ci wynudzą się jak mopsy, bo niewiele się strzela i w ogóle dłużna Panie.

ocenił(a) film na 3
lis66

ciekawy tak bardzo że usnąłem po 15 minutach...

ocenił(a) film na 6
furror81

Przeta pisalem ze to film nie dla transformersow tu bohaterowie nie zmieniaja sie w samochody

ocenił(a) film na 6
furror81

Obejrzał 15 minut i film ocenia. Może i nie jest najlepszy, ale trzeba być idiotą żeby tak oceniać filmy.

ocenił(a) film na 3
Warborn

Po 1 wiem że to film nie dla Transformersów :))) ale nie spełnia on moich oczekiwań w swojej klasie. Po 2 Warborn obejrzełm film do końca( jakbyś się nie zorientował co to znaczy "sarkazm") i no cóż zawiodłem się, a co do ubliżania , Twoja wypowiedź świadczy z kim mam do czynienia :) więc to tyle :)

ocenił(a) film na 6
furror81

To wszystko jest bardzo proste. Jeśli oglądałeś film 15 minut i go oceniasz = jesteś idiotą. Jeśli to był, jak uważasz, sarkazm, żart = nie jesteś idiotą.

ocenił(a) film na 3
Warborn

jeżeli kogoś oceniasz po jego wypowiedziach na temat filmu = jesteś idiotą... fakt proste :))

ocenił(a) film na 6
furror81

Wypowiedzi i czyny pokazują kim jesteś. Nieważne czy to na temat filmu, muzyki czy spraw poważniejszych. Jak ktoś podchodzi olewatorsko do tematu to jest idiotą niezależnie od dziedziny.

ocenił(a) film na 3
Warborn

spoko spoko ale ubliżać nikomu nie musisz to też świadczy o Tobie...

ocenił(a) film na 6
lis66

Panowie po co te pyskówki? Nie potraficie pisać bez zbędnych epitetów przecież nawet się nie znacie a już takie mocne słowa, dysputa powinna dotyczyć wrażeń z obejrzanego filmu a nie bicia się łopatkami po głowie spierając się która to babka z piaskownicy jest bardziej piaskowa.

ocenił(a) film na 4
lis66

i tu panie macie racje..a wszystko znowu przez ruskich...:) czekajta na moja opinie bo film juz niedlugo obejrze..to kwestia czasu bo czeka na dysku..C dokladnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones