PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807293}

Zakazana miłość

En affære
5,3 1 099
ocen
5,3 10 1 1099
Zakazana miłość
powrót do forum filmu Zakazana miłość

Obsesja

ocenił(a) film na 4

Proponuję najpierw obejrzeć film, a potem pisać opis, o recenzji już nie wspominając ;) To nauczycielka ma obsesję na punkcie ucznia, a nie odwrotnie.
Wizualnie film jest bardzo słaby: wszystko szare, ale to Norwegia, więc nie ma co się dziwić. Fabularnie jest natomiast dużo ciekawiej, choć zakończenie przewidywalne. Niezłą patolę pokazali, tak swoją drogą.
A pani nauczycielce cóż, dostało się za zdradę, umieszczenie nagiego zdjęcia tej młodej dziewczyny na FB, hipokryzję i totalny brak honoru.

ocenił(a) film na 3
Hedman

Dokładnie to ona miała obsesję na jego punkcie ,opis chyba pisał ktoś kto nie oglądał w ogóle filmu ,ogólnie nie podobał mi się

agnes0074

On ją tylko podrywał pierwszy.

ocenił(a) film na 6
agnes0074

No nie wiem, typ podrzuca nauczycielce mężatce kwiaty pod dom i to ona ma obsesję?

erro

Przecież to ona go śledzi, zabiega, wchodzi do "łóżka", niszczy związek, udaje ciąże. Zachowuje się jak gówniara, a nie dorosła kobieta

ocenił(a) film na 4
Hedman

Masz racje. Teksty od samego początku filmu już powalają takie jak „ mam ogromnego” lub wydaje 20 tys rocznie na makijaż „ nie wiem jak reżyser chciał przedstawić Norwegię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones