PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=953}

Zakazany owoc

Keeping the Faith
6,6 40 306
ocen
6,6 10 1 40306
6,6 9
ocen krytyków
Zakazany owoc
powrót do forum filmu Zakazany owoc

irytujące

ocenił(a) film na 5

Przez cały film irytował mnie wzrost Jenny i Bena. I tak podziwiam perspektywę bo nie
było widać że to prawie 10cm.
Rozumiem też, że gdyby wybrała księdza to byłoby to dość kontrowersyjne ale jednak
wolałabym takie zakończenie.
I jak było w jakimś wcześniejszym wątku nie rozumiem jak można było zakończyć ten
film tak okropnie. Niby obydwoje zakochani po uszy w pięknej Jennie a jednak mimo
kłótni znowu są wspaniałymi przyjaciółmi z czego jeden spędzi życie z ich wspólną
jedyną miłością...
Zaznaczam też że na miejscu Briana w konfesjonale zamknęła bym drzwiczki i kazała
jej wyjść bo zachowała się jak idiotka

Greedyxd

Czasami też zwracałam na to uwagę, przez to też jakoś mi do siebie nie pasowali.
Różnie to bywa, ja pewnie bym tak nie mogła, ale sama znam dziewczynę, która ma chłopaka a gdy z nim się pokłóci to leci wyżalać się przyjacielowi i ten przyjaciel się na to godzi, nie przeszkadza mu to, lubi być najwyraźniej takim 5 kołem u wozu, mimo że sam coś do niej czuje, więc..

Greedyxd

Cały film jest irytującą błazenadą i kpiną z religii. Dwóch pajaców chce swoje liturgie unowocześnić, podpiąć pod Niu Ejdż, dostosować Boga do zmieniającego się świata - a nie odwrotnie. Nabożeństwa mają być lekkie jak kabaret, a Bóg nie wymagający. Jak się takie eksperymenty skończyły dla Kościoła w Zachodniej Europie każdy widzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones