PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 556
ocen
7,3 10 1 63556
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Ma swój klimat, jest bardzo ciekawy, nietuzinkowy. Ja osobiście patrze na scenariusz- na jego pomysł-oryginalność - tu mi zaimponował. Czytałem też książkę (po obejrzeniu filmu - oczywiście film był motywacją by szukać dalej gdy dowiedziałem się że film jest na podstawie książki). Książka dla mnie jest "kiepściejsza" od filmu, niektóre zagrywki Pani Autorki mi sie wrecz niepodobały (były głupie). Natomiast film jest przykładem że czasami film jest lepszy od książki (nie zawsze oryginalne znaczy lepsze :). Dla mnnie film jest lepszy od książki i ciesze sie że powstał. Choc podziw dla Pani o skomplikowanym nazwisku (niepamietam dokładnie), że wymysliła taka fabułę i ją przelała na papier. Ale dla mnie film lepszy. Jestem ciekaw kulis powstania tego filmu. Jeśli ktoś ma to .... prosze sie podzielić - bede wdziueczny :)

ocenił(a) film na 9
maciek79

Są chyba tylko po angielsku http://www.youtube.com/watch?v=zyoFe75815Q ;P

Ja również uwieeeelbiem ten film, jest świetny, niesamowite zwroty akcji, szokoujący,ale też niesamowicie smutny...

POLECAM ;)

agacja

ooo Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
maciek79

Nie porównuję do książki, bo jej nie czytałem, ale film mi się spodobał. Oczywiście trzeba mieć pewną słabość do melodramatów czy innych romansideł. Ten film to uroczy "komediodramat romantyczny SF "

maciek79

Ja najpierw przeczytałam książkę, dopiero później obejrzałam film i uważam, że jest kiepski... nigdy nie czułam takiego rozczarowania po filmie na podstawie książki

ania_h95

Dlatego ja zawszę najpierw oglądam i oceniam a dopiero później biorę się za książkę :) .

maciek79

nie lubię wyciskaczy łez a jest takie ryzyko ale chyba sobie obejrzę tylko po to żeby się dowiedzieć co to ciekawa choroba genetyczna powoduje podróże czasie a w szczególności w jaki to sposób

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones